Crypto Kingdom + Trading11 spolupráce – kupte si 4 měsíce a 2 získáte ZDARMA

bitcoin trading11 crypto kingdom profit

Již v minulém článku jsme vám přestavili náš společný produkt, kde Crypto Kingdom zajišťuje nejkvalitnější signály na CZ/SK scéně a Trading 11 doplňuje signály o články a analýzy kryptoměn.

Signály Crypto Kingdom

Náš společný produkt jsou Crypto Kingdom signály. Co všechno tyto signály obsahují?

 • Na trading můžeš využívat aplikaci, kterou máš v mobilu
 • Jedním klikem signál nakoupíš a jedním klikem ho prodáš
 • V každém signálu je vstup a výstupy (profit i stoploss)
 • Každý signál obsahuje grafy a vysvětlení daného obchodu
 • Měsíčně posíláme 10-30 signálů s 20% průměrným ziskem na obchod
 • Každý den ráno vychází video-analýza otevřených signálů
 • Každý den analyzujeme bitcoin a další kryptoměny
 • Signály skutečně obchodujeme a ukazujeme výsledky

Cílem není jen ziskovost členů, ale i snaha vzdělávat. Jak Trading11 , tak i Crypto Kingdom klade veliký důraz na vzdělávání platících členů. Součástí produktu je i live chat s traderem, nebo speciální kanál, kam se posílají vzdělávací materiály k tradingu. Vedle signálů máš přístup i k různým zajímavým predikcím, aby sis mohl udělat i vlastní rozhodnutí, pokud bys chtěl.

Mottem Crypto Kingdom je vzdělávej se a vydělávej. Proto je důležitá nejen bezkonkurenční ziskovost, ale i celý vzdělávacím program členů na signálech.

Víc informací o našem novém produktu Signály + Analýzy najdete zde. Vrámci naší akce po zakoupení 4-měsíčního členství získáte 2 měsíce Signálu a analýz ZDARMA!

(článek pokračuje pod odkazem)

Crypto Kingdom – Spolocne clenstvo – LP

Plně transparentní výsledky

Nejenže obchody sami tradují a ukazují ve videích vlastní obchody, snaží se o jejich maximální transparentnost. Ke každému výsledku i zároveň posílají i obrázek vstupu. Neskrývají ani špatné obchody.

Zde se můžeš podívat na poslední výsledky!

Dárečky k 4+2 signálnímu členství

Rozhodli jsme se dát k našemu 4-měsíčnímu členství dva měsíce ZDARMA a navíc:

 • 10-hodinová univerzita technické analýzy ZDARMA
 • 80-stránkový e-book, proč investovat do kryptoměn ZDARMA

Další produkty Crypto Kingdom

Když se podíváš na web Crypto Kingdom můžeš tam najít tři hlavní kryptoměnové pilíře.

Trading

Prvním pilířem je samozřejmě trading.

 • Signály – V tradingu se kluci zabývají signály, které jsou primárně pro začátečníky, ale najdou tam i své pokročilí jedinci díky denním analýzám a rozborům.
 • HODL – Pokud projdeš signály a zjistíš, že nemáš na trading tolik času, můžeš využít produkt HODL, kde tým řídí a hlídá kvalitní kryptoměnové portfolio.
 • Pokud to budeš myslet s kryptoměnami opravdu vážně, tak je tu ASP, kde už je potřeba vyšší kapitál a zároveň dostaneš přístup i ke všem algoritmům na kryptoměnách, které Crypto Kingdom využívá.

Těžba

Druhým pilířem je těžba kryptoměn, kde jejich těžaři byli ziskoví i při 3 000 USD, což je opravdu úctyhodné. Crypto Kingdom těžba umožňuje i tzv. housing, což je přesun strojů k nim do haly.

Vzdělání

Třetím pilířem je pak vzdělávání, kde konkrétně dokončují wikipedii, tradingovou a kryptoměnovou univerzitu.

Více o Crypto Kingdom

Crypto Kingdom je komunita založená Danielem Koscem a Honzou Čurajem po létě roku 2017. Daniel má nyní primárně na starosti obchodní vztahy a těžbu kryptoměn. Honza se stará o trading tým Crypto Kingdom a obchoduje s vysokým kapitálem pro společný alternativní fond na kryptoměny.

Vizí Crypto Kingdom je spojovat začátečníky s kryptoměnovými nadšenci a pomoc jim se vstupem do tohoto trhu.Za poslední dva roky se toho stihlo opravdu hodně, neboť vytvořili největší krypto-trading komunitu na CZ/SK scéně, která má nyní přes 7 000 členů a jejich produkty prošlo přes 5 000 lidí.

Co číst dále?

Čeká nás šest nejlepších krypto-měsíců! – Jste na to připraveni?