KURZY TRADING11

BITCOIN STÚPA ALEBO KLESÁ?

NÁM JE TO JEDNO! MY ZARÁBAME!

Vitajte v Trading11 VIDEO sekcii! Nájdete tu kurzy určené pre každého fanúšika obchodovania. Kurzy Trading11 sú primárne zamerané na kryptomeny, no vedomosti z nich môžete využiť aj pri obchodovaní akcií, komodít či forexových párov

Pre začiatočníkov

Začali ste sa zaujímať o kryptomeny, ale nie ste úplne istí vašimi znalosťami? Decentralizované technológie sú budúcnosť a je veľmi dôležité aspoň zbežne im porozumieť a vedieť, kde hľadať ďalšie informácie. Tieto kryptomenové kurzy Trading11 sú určené pre každého, kto chce mať jasno v tom, ako kryptomeny fungujú a ako ich používať.

Pre traderov

HODLujete / obchodujete kryptomeny alebo vás zaujíma práca v tejto sfére? Naše kurzy Trading11 vám pomôžu posunúť sa ďalej, zlepšiť vaše výsledky na burze a získať tak pravidelný príjem. Obchodovanie je veda. Navyše veda poháňaná peniazmi. Konkurencia je obrovská a aby niekto mohol zarobiť, musí iný prerobiť.

Vytvoriť zisk obchodovaním na burze je náročné, nie však nemožné. Naši profesionálni traderi vás prevedú svetom obchodovania, upozornia na nástrahy, ktoré tam na vás číhajú a naučia vás, ako vytvárať stabilné zisky. Postačí pripojenie na internet a môžete začať zarábať!