FED – Největší podvodníci na světě – Soukromá firma, s výhradním právem tisknout dolary

zdroj:kryptomagazin.sk

FED (Federal Reserve) – americká instituce, o které jste již určitě slyšeli. Vytvořená byla na počátku minulého století s cílem stabilizovat americký dolar, donutit vládu USA lépe hospodařit s penězi a v konečném důsledku pomoci ekonomice.

ANALÝZA – Zlato má šanci na silný odraz, podaří se zvrat?

Tento úkol FED plní dodnes, ale ne každý je přesvědčen, že to dělají dobře. Pro mnohé se tato instituce stala symbolem zotročení a útlaku nejen populace USA, ale celého světa. FED je totiž ve skutečnosti SOUKROMÁ FIRMA a vzhledem k tomu, že prakticky ovládá zásobu dolarů ve světě, drží ve svých rukou až příliš velkou moc.

Jak funguje FED? To se dozvíte v přiloženém videu. Zapnout si můžete i titulky.

Viz dále

FED je jedním z důvodů, proč má dolar problémy a proč si myslíme, že v relativně blízké budoucnosti imploduje. Více informací naleznete v přiloženém videu. Připravili jsme pro vás i příběh o hyperinflaci dolaru, kde jsme vysvětlili, jak vlastně vznikla současná krize a kdo je za ni odpovědný.

Disclaimer / Tento článek slouží pouze pro přehled, nelze jej považovat za investiční poradenství. Trhy jsou nevyzpytatelné a bez dostatečných znalostí je obchodování hazard. Za případné ztráty neneseme odpovědnost.