[Recenze] Crypto Kingdom – Jak fungují signály?

0

V minulých dílech jste se dozvěděli něco o tom, jaké možnosti předplatného Crypto Kingdom nabízí, a o Univerzitě, která je součástí signálů.

První díl si můžete přečíst zde.

Druhý díl si můžete přečíst zde

Beacoin

Beacoin je Android i iOS aplikace, kterou využívají tradeři z Crypto Kingdom k zasílání signálů, recenzí a zpráv do Univerzity. Tato aplikace umožňuje jedním kliknutím nakoupit či prodat kryptoměny. Beacoin je napojen na burzy Bittrex a Binance, takže musíte mít účet na jedné z nich.

Vzhledem k tomu, že jde o aplikaci na telefon, který většina z nás má u sebe takřka nonstop, reakce na signály je rychlá a můžete tak stihnout dobrou nákupní hodnotu. Ovšem setkal jsem se s tím, že jsem měl asi na týden starší telefon od Huawei a ten nějakým způsobem blokoval upozornění z aplikace.

Mohlo by vás zajímat: 3 fundamentální důvody, proč Bitcoin padá

Signály

Konečně se dostávám k tomu, proč asi čtete tento článek, a to jsou signály. Jak jsem již psal nahoře, chodí do aplikace Beacoin na váš mobilní telefon.

Takto to vypadá, když vám dojde signál. Vždy je u toho napsaná doba reakce, kterou máte na nákup, a doba, po kterou byste měli držet kryptoměnu a následně prodat. Zároveň však při otevřené pozici tradeři posílají své poznámky k signálu.

Takto vypadá signál po otevření. Najdete v něm menší analýzu a napsané hladiny pro vstup, výstup a na jakou hranici si nastavit stop loss. Stop loss je velmi důležitý, protože v případě, že se rozhodnete otevřít obchod na více frontách, budete se v tom ztrácet.

Můžete si také zakoupit náš kombinovaný balíček Signály + Analýzy

Závěr

V dnešním díle jsem vám představil, jak fungují signály a co vše je potřeba k nim mít. Příští díl bude tím posledním a rád bych vám v něm shrnul výsledky mého obchodování a funkčnost nástrojů, se kterými jsem pracoval. Zároveň vám dodám své osobní statistiky, kdy jsem byl ziskový a kdy naopak ve ztrátě. To, že máte informace, není všechno. Vždy záleží na tom, jak člověk reaguje a jak dokáže udržet nervy na uzdě a kdy se rozhodne vybrat zisk.

Co číst dál?

Aktualizace na Ethereum 2.0 již brzy – Testnet naplno funguje a přináší první výsledky

avatar
  Subscribe  
Upozornit na