01.04.18 Technická analýza NEO/USD – Support na obzoru

Share This Post

Situace na NEO se prakticky nezměnila, momentálně trh klesl na úroveň předchozího low a přiblížil se k supportu. Zatím je situace negativní i na Bitcoinu, a proto se nepředpokládá pohyb UP ani na NEO, cena na tomto coinu se může snížit až pod 30 $, tedy může otestovat spodní okraj supportu. Pokud by cena začala zavírat a konsolidovat svíce pod tímto supportem bylo by to pro další vývoj velmi negativní.

NEO/USD – Silný down trend pokračuje

Rozhodujícím faktorem před propadnutím do supportu bude překonání low 47.85 $. V případě, že se tak stane a cena se posune na úroveň supportu, tak můžeme počítat s otestováním celé zóny supportu. Bohužel pokud by trh překonal oblast supportu můžeme v brzké době vyhlížet cenu NEO okolo 15 $.

NEO/USD

Cena se pomalu pohybuje v trendovém kanálu na TF -H4, opatrně našlapuje a blíží se k dlouhodobé trendové linii, na kterou může trh také silně zareagovat. Celkově to znamená, že vstupujeme do oblasti (žlutá oblast), která skutečně může zadržet propad pod support.

NEO/USD-H1

Důležité tedy pro NEO je

1) Dnešní svíce testuje cenu 47.85 $, ta tvoří aktuální překážku
2) Druhá překážka je dlouhodobá trendová linie
3) Největší překážkou se může stát silný support

Nyní jsou tyto informace zcela klíčové a hodně také záleží na tom, jak se zformuje situace na Bitcoinu, který zatím vykazuje známky dalšího poklesu. Jeho propad zatím brzdí úroveň okolo 6600 $.

Stále je prostor pro oslabování a trh se zatím chová technicky správně, a proto budeme dále sledovat situaci na predikovaných cenách!
Zdrženlivost je momentálně velice důležitá, raději si nechejte utéct kus trhu, ale obchodujte bezpečně, zbytečně neriskujte. 


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Podľa on-chain dát bol 3. štvrťrok obdobím konsolidácie, čo Q4?

Ako sa vyvíjala situácia v oblasti kryptomien v treťom...

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...