Free kurzy

Vitaj v svete tradingu! Si úplný začiatočník a chceš zistiť ako a kde začať obchodovať? Alebo si jeden z tých, čo už majú predchádzajúce skúsenosti s obchodovaním za sebou, no do teraz si sa riadili iba signálmi niekoho iného? Máš chuť učiť sa, no nevieš ako začať?

začiatočníci

Tento kurz je venovaný úplným začiatočníkom. Ukážeme vám ako a kde nakúpiť kryptomeny, ako začať obchodovať. V tomto kurze sa taktiež pozrieme na rôzne typy analýz a grafov s ktorými sa pri obchodovaní určíte stretnete.

mierne pokročilí

Máte už nejaké skúsenosti s obchodovaním, no vo väčšine prípadov sa riadite iba inštinktom, či radami iných? Chcete sa naučiť pochopiť základy technickej analýzy a na jej základe začať obchodovať? Tento kurz je určený práve pre vás!

pokročilí

Obchodujete už dlhodobo, ale stále ste nenašli tú správnu stratégiu alebo indikátor, ktorý by vám pomohol byť kontinuálne ziskový? V tomto kurze sa budeme venovať najrôznejším obchodným stratégiám, indikátorom a chybám, ktorým sa nikto na začiatku nevyhne.

Škola obchodovania

Škola obchodovania Trading11 je kompletný sprievodca svetom tradingu a investovania. V rôznych kurzoch sme pre teba pripravili niekoľko stoviek vzdelávacích článkov pre začiatočníkov, ale aj pokročilých. Všetko je prehľadné a hlavne úplne zadarmo!

Pre začiatočníka

Obchodné formácie

Elliot Wave

Indikátory

Obchodné systémy

Money management

Ekonomika