01.09.18 Denný update vývoja altcoinov – ADA, IOTA, XLM, ETC, ETH

Share This Post

Posledné dni sa nám rast altcoinov zastavil a je to také nemastné neslané. A ani dnešok nie je výnimkou.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano sa pekne odrazilo od 1400 Satoshi a vrátilo sa k rastu. No či dokáže prekonať rezistenciu 1535 Satoshi, ťažko povedať. Ja osobne si to nemyslím a skôr čakám postup do strany medzi týmito dvoma hranicami.

IOTA/BTC

IOTABTC

Druhy pokus o prekonanie MA200 IOTA odmietla v dvoch tretinách cesty. Bude zaujímavé sledovať ako sa situácia vyvŕbi, keďže z vrchu tlačí na cenu MA200, zo spodu sa približuje MA55 a medzi nimi stojí support 9500 Satoshi. Zatiaľ by sme mali postupovať do strany, ale čo sa stane potom, netrúfam si predikovať.

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar sa síce rýchlo vrátil k prekonanému supportu 3227 Satoshi, ale nedokázal sa vrátiť nad. Takže máme tu testovnie ako supportu, tak Trend Line zospodu a z toho mi vychádza iba jedno. Skôr či neskôr cena padne k 2900 Satoshi.

ETC/BTC

ETCBTC

Na Ethereum Clasic prebehla nechutná manipulácia, kedy cena behom krátkej chvíle vyletela o 17% k 2100 Satoshi a okamžite padla tam, kde rast započal. Bohužiaľ, deje sa to a stále neexistujú páky ako tomu zabrániť. Čo už!
Inak, platí to čo som písal minule. V týchto chvíľach Ethereum Clasic rozpohybuje asi iba prudší pohyb na Bitcoine. Pokles pod support je nepravdepodobný a rastu bráni MA55. Takže pokračujeme do strany.

ETH/USD

ethusd

Hranice trojuholníka, ktoré som zakreslil minule neboli správne. Spodná stále platí, ale horná sa posunula, čím sa vytvoril ďalší priestor v trojuholníku, ktorý bude potrebné vyplniť. Takže najbližšie dva dni nás pravdepodobne čaká oscilácia ceny v hraniciach trojuholníka a jeho postupné zaplnenie.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...