01.12.18 Technická Analýza XRP/USD – Ripplu svítá na lepší časy

Share This Post

Ripple byl i na konci listopadu stále pod tlakem a jeho cena se nyní nachází přibližně na 0,3640 dolarech. Co by mohlo způsobit jeho růst?

Na časovém rámci H1 XRP testuje support korekčního cenového kanálu. To naznačuje potenciální klesající vlnu, ke které však dojde pouze v případě proražení místního supportu.

Autorem této analýzy je Dmitrij Glukovskij – vedoucí analytik RoboMarkets

xrp/usd

Cenové cíle se nachází na supportu 0,3407 dolarů a dnu na 0,3123 dolarů. Klíčový cenový cíl současně představuje úroveň značně nižší, konkrétně 0,2673 dolarů.

Co se týče úrovně 0,3407 dolarů, tak zde nejde pouze o cenový cíl klesající vlny, ale zároveň o support, který by mohl způsobit růst na fibo úrovně 50 procent (0,4148 dolarů) či dokonce 61,8 procent (0,4390 dolarů).

Z fundamentálního hlediska Ripple zveřejnil aktualizace jeho klíčového projektu xCurrent 4.0. Ten je spojený s technologií xRapid a bude využívat XRP tokeny při zámořských platbách.

Propojení s xRapid však není povinné, jelikož v zemích s nízkou regulací a infrastrukturou bude možné využívat xCurrent pro transakce s fiat měnami.

Ripple se posouvá kupředu a chce představovat ještě větší konkurenci pro SWIFT. S poslední aktualizací, která konečně na SWIFT dorazila však může Ripple přijít o drahocenný čas.

Ripple University Blockchain Research Initiative (UBRI), vzdělávací projekt Ripple Labs, mezitím dělá pokroky a navazuje spolupráci s University of Texas v Austinu. Vědci pracují ve třech týmech: strojové učení, technologie IoT a umělá inteligence.

Obecně jsou v UBRI vítány všechny nápady týkající se blockchainu. Ripple tak dokáže probudit zájem o blockchain u více lidí, a především u více studentů.

Posuneme-li se kupředu, Ripple bude pravděpodobně tyto studenty zaměstnávat pro své komerční projekty, jako je xCurrent.Celkově tak vypadá budoucnost Ripplu, ve smyslu blockchainových technologií a jejich aplikování do každodenního života, velice pozitivně. To je samozřejmě pozitivní i pro krytoměny jako takové.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....