02.08.18 Technická analýzy BNB/BTC – Nasedat jedeme, příští stanice ATH

Share This Post

Minulý týden se na BNB vytvořil pěkný pin bar a pravděpodobně nás čeká otestování ATH, ale pozor na přehnaný optimismus. Já vím, že dost často vypadám jako nenapravitelný pesimista, jenže ve většině případů není ten signál nikdy křišťálově čistý a je potřeba vnímat všechny informace trhu, a to jak na malých TF, tak samozřejmě i těch větších TF.

Pamatujete si, že čím větší TF, tím větší dopad má na trh! Nicméně trh se odrazil od supportu a cesta k ATH je volná bez vážnějších překážek a navíc nakupujeme pěkně do trendu.

Daily trend …………………….UPtrend

Proč jsem nadšený jen na půl plynu? Protože se mi nelíbí silná měsíční svíce, která zavřela poměrně dost negativně pod low předchozí MN svíce a to je přátelé varovný ukazováček. Může totiž nastat scénář kdy se trhu sice podaří otestovat ATH na ceně 0.0026555 BTC, jenže pokud ho trh nedokáže překonat tak může následovat nepříjemný down pod support a to až do oblasti 0.0013800 BTC.

BNB/BTC

Teď bych se skutečně nebál dalšího propadu, weekly jasně naznačuje, že půjdeme UP, ale u ATH by měl každý zpozornět, protože právě zde může trh narazit. Samozřejmě pokud by trh překonal ATH a udržel si cenu i na konci měsíce nad ATH 0.0026555 BTC tak bude negativní nálada předchozí svíce znegována a budeme pokračovat dál, a možná i v rychlejším tempu než doposud.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....