04.05.18 Technická analýza BTC/USD – Neckline na dosah, od IX..

8
na-dosah-neck trading11 analyza

Tak přeci jen 9800 $, dokonce Finex high 9875 $ a konsolidace. Situace se zatím nemění, růstová tendence pokračuje, nálada pozitivní. Neckline je na dosah kurzu a dalo by se říci, že během jednoho obchodního dne. Ovšem je nutné počítat s tím, že trh bude nějakou dobu odpočívat a konsolidovat.

Situace na grafu 6H Bitfinex

Graf 6H Bitfinex..

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Tak zde to máme na obrázku, barevné na tmavém. Včerejší průraz předchozího krátkodobého HIGH, by měl potvrzovat další růst. Pravděpodobně dojde na krátkodobý pokles v rámci korekce (konsolidace), který by se mohl zastavit při support TL vyznačeného trend kanálu, s podporou MA30, který kurz pomalu dohání a měl by být v souladu právě se supportem kanálu.

Může vás zajímat: Jak používat analýzu na trading11?

Za povšimnutí také stojí akcelerovaná up TL (Trendline, nevýrazná modrá), která posloužila včera jako cíl posílení. Na obrázku níže, také na grafu 6H je vyznačeno, kde je umístěna.

Graf 6H Bitfinex, oddáleno..

No, čili Neckline (rezistence CF) cenové „hlavní“ cenové formace se přibližuje. Jak už jsem včera říkal, při současném tempu růstu, bychom ji mohli dosáhnout při ceně cca 10300 $. Myslím si, že to bude hra nervů a trpělivosti, plná falešných signálů, a pravděpodobně nějaké té tržní manipulace. Proč si to myslím je jednoduché. Ačkoliv se jedná o celkem nevýraznou hladinu (neckline), přeci jen je to rezistence potvrzující právě onu cenovou formaci Dvojité dno z denního grafu a celkově ukončuje (technicky by mělo ukončit) dosavadní korekční down trend. Proto se domnívám, že lze očekávat boj mezi medvědy a býky o ukončení down, nebo o opětovné otestování dna korekce s tím, že současný up by byl pouze korekcí dosavadního pádu. Bude to jistě zajímavé, připravme se na to.

Supporty a rezistence jsou platné ze včerejší analýzy a nahlédnout můžete zde.


Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Jsme netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejsme placený signál. My Vás učíme být samostatní a na signály reagovat. Obchodujete semnou a mým týmem online


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
2 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
IXOYEBoobooMartinkalmo Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Host
Martin

a co BCH? nějak se mu nechce.. :-/ i ten LTC a XRP nejsou ani tam co minulý týden když BTC vylít na dnešní cenu.. zato ETH protrhlo tu rezistenci jak..nic.. (nebudu zde psát nějaký nevhodný eufemismus :D) —

kalmo
Host
kalmo

Cakal by som ze btc potiahne viacej mien ale xrp, xlm stagnuje aj napriek tomu ze zvykli reagovat. Eos ide uplne proti prudu btc.

Booboo
Host
Booboo

EOS má za sebou rast zo 6 na 18 usd za mesiac – ten je v predstihu.
XRP , XLM – rastú , ale iné dni ako BTC. V budúcnosti možno niečo na diverzifikáciu.