04.07.18 Technická analýza BTC/USD – Posilujeme, od IX..

Share This Post

Ačkoliv si kurz nejprve oslabil, support na hodnotě 6400$ nijak výrazně neohrozil. Naopak posloužil jako odrazový můstek pro posílení a odpoledne se trhu podařilo prorazit nad rezistenci 6600$. Zatím tedy formace dvojitého dna na grafu 6H je platná.

Situace na grafu 6H Bitfinex

Graf 6H Bitfinex..

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Na grafu se vykreslila cenová formace flag (vlajka) a v tuto chvíli se jedná o její potvrzení na současné svíci. Za rezistenci tohoto patternu můžeme vnímat hodnotu 6666$. Technicky tedy máme nejen potvrzenou formaci dvojitého dna, ale pomalu můžeme mluvit o potvrzení začínajícího, stále krátkodobého uptrendu.

Hlavní rezistencí tohoto mírného růstu je hladina 7000 – 7200$ s podporou dlouhodobé MA200 (fialová křivka). Po průrazu nad už bychom mohli mluvit o střednědobém výhledu a potenciálnímu růstu k aktualizované neckline korekce při hladině cca 8000$.

Může vás zajímat: Jak používat analýzu na trading11?

Zatím tedy lze hovořit pouze o korekci poklesu ceny z hladiny 10000$. Průraz nad hladinu 8000$ by toto stanovisko ale dosti měnilo. Otevíral by se prostor opět po 10000$ a to by mohlo konečně zlomit negativní vývoj. Ovšem mluvit o ukončení celkové klesající tendence budeme moci mluvit až se kurz bude pohybovat v okolí hladinu 11800$.

Přesto nelze opomíjet „strašáka ve skříni“, možnost poklesu k hladině pod 5000$, vzhledem k nacházejícímu se technickému patternu Hidden Gap. V tuto chvíli je pattern dvojité dno dobrý argument pro střednědobou změnu, Ovšem z dlouhodobého hlediska? Dvojité dno je stále jen na grafu 6H. Pro obrat trendu bych uvítal tento pattern na denním, lépe na týdenním grafu. Z tohoto důvodu to zatím pokládám stále jen za maximálně střednědobou korekci.

Dnes tedy jen takovéto potvrzení včerejší analýzy. Vše podstatné, jako technické úrovně se zatím nemění.

Fórum:

Diskusia k Bitcoin analýzam na Trading11


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejedná placený signál. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat. Výuka také probíhá Forexovém trhu EUR/USD.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...