05.02.19 Technická analýza BTC/USD – Co myslíte..?? Nic.. Od IX..

12
analyza trading11

Do strany a DOWN..!!

Situace na grafu 6H Bitstamp

Graf 6H Bitstamp..

Jedno jediné jsem v analýze změnil. Tím jak se celá ta situace táhne, čím dál více nabývám dojmu, že trh se připravuje na průraz LOW. Někteří sice budou namítat, že je to moc brzy, jenže..

O upsání dalších 50% hodnoty Bitcoinu už taky nějakou tu chvilku mluvím a teď si představme, že jsme v cenové formaci FLAG na týdenním grafu. Průraz LOW by tuto formaci klasicky potvrdil a pokles o 50% by byla realizace vlajky.. Dobrý..??

Formaci Dvojité dno dnes už očekává kde kdo. Na trhu není ani kapitál, ani obchodníci. Volatilita se vytratila. Zhodnoťte sami, já v tom vidím celkem bezchybnou situaci, která mnohé připraví o spousty dalších peněz..

 


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud máte zájem o přístup k mým LIVE analýzám, zúčastnit se tvorby takové analýzy, zjistit, co je v trhu podstatné a co není, pokud máte problém s disciplínou nebo přímo s gamblingem, nabízím Vám možnost zapojení se do mého projektu IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a aplikace institucionální strategie a uvažování. Nejedná se o signální skupinu. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

avatar
5 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
IX..SassoMartin Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sasso
Člen
Sasso

Ja by som tie Bitcoiny normálne zakázal ?. „10$“ D sviece.. Načo? To môžu rovno na týždeň-dva len vyčiarkovať.. ? Na toto len 10 000x leverage.. ?

Martin
Člen
Martin

Kdyz cekas ten pruraz, co nastinit jak to vypada z vice uhlu, kam az to ma prostor padnout realne a kam dat buy- cekat obrat s minimalnim rizikem? 🙂

Sasso
Člen
Sasso

5.2 22:05 Možno si NSR..?! 2 a neskôr 5 kíl UP, je tu možný náznak down (-100) a ideme UP?

Martin
Člen
Martin

teď čekám mírný pseudoUP a drop… 🙂 viz svičky,knoty mezi dny 27-29.1…. 🙂

Sasso
Člen
Sasso

Správa sa to jak prechlastaný motor ?

Sasso
Člen
Sasso

7.2. Doji na 1D a jedem, som zvedavý?. Či, to by bolo asi moc jednoduché, čo?

Martin
Člen
Martin

KDE? nevidím nic, jen to,že má na 3360(coinbase/stamp) nekdo buy a nechce to jít zatím pod … 😛

Sasso
Člen
Sasso

Maťo, to som len očakával na bitfinexe bola ešte pred hodinkou

Martin
Člen
Martin

teď už taky doufám,že más pravdu Ixi a konečně se to rozmlátí o dno a začne se to sbírat UP, hlavně být připraven na nákupy za vše co půjde,nasypat další ranec jak to bude kolem 2k .. 😀 a do konce roku s rustem k 6k vsechny dosavadni ztraty zahojeny…

Martin
Člen
Martin

50% drop? aha,tak dik za tip prodat opet na dne…

Sasso
Člen
Sasso

No jo, som zvedavý na analýzu.. ?