06.04.18 Technická analýza TRX/BTC – Letíme ke hvězdám?

Share This Post

Včera  TRON raketově vyrostl o 25% po tom, co se na veřejnost dostala zpráva o zalistování na burze Bithumb, ovšem zda tento růst vydrží, bude známo až na konci týdne, až se vše uklidní.

V současné chvíli je složité hodnotit technickou analýzou následující vývoj, protože technická analýza funguje dobře za předpokladu, že jí nenaruší nějaký fundament. Nicméně, TRON si už svojí jízdu založenou na fundamentální zprávě zažil a teď už jen budeme sledovat, zda si svůj potenciál udrží, nebo vše vychladne a vrátíme se zpět k supportu.

Daily trend ……………………UPtrend

Jak vypadá současná situace?

Celkově má Tron poměrně dobrou pozici, neboť postupem času oslabil až do silného supportu a pravděpodobně již dramaticky oslabovat nebude. Může však na supportu začít konsolidovat. To nejdůležitější pro nás, obchodníky, je, že TRON je v daily UPtrendu a protože každý nákup je do směru trendu – je tedy relativně bezpečný.

TRON Daily

V případě, že růst bude pokračovat, budou hlavní překážkou tři swingové vrcholky.
První swingové high, které již teď aktivně brání růstu, je na ceně 0.00000623 BTC. Toto swingová high (bráno jako resistance), zatím nedokázala překonat ani včerejší fundamentální zpráva o zalistování Tronu na burze Bithumb.

Již 28.03.18 přišel první pokus překonat toto high, ale trh v závěru dne nedokázal udržet cenunad a proto v následujících dnech následoval návrat k supportu.

Pokud se podaří trhu někdy překonat tuto cenu, bude pravděpodobně dál posilovat a další překážku nalezne v okolí 0.00000945 BTC.

Kdy začít nakupovat?

Tedy máme zde jasně definované překážky, kterých by šikovný trader mohl využít k pěkným ziskům. Nákupy vždy směřujeme do klesajících korekcí. Pokud by někdo nevěděl, co to znamená, tak v případě, že cena projde přes první překážku (resistanci na ceně  0.00000623 BTC) a následně se vrátí, aby si tento bod otestoval jako support, tak čekáme na potvrzení, že tento (tehdy již) support je silný a dokáže cenu vrátit k růstu. V takový moment můžeme bezpečně vstoupit do trhu .


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

Related Posts

Hádka Jeffa Bezosa a prezidenta Joe Bidena ohľadom inflácie – Čo na to kryptokomunita?

Medzi Jeffom Bezosom a americkým prezidentom Bidenom sa rozpútala...

Rusko legalizuje kryptoměny pro platby, říká ministr

Od 1. ledna loňského roku jsou kryptoměny v Rusku...

Analytici si všímajú paralely s marcom 2020, bude to tento rok inak?

Analytici na krypto aj tradičných trhoch zaznamenali niektoré prekvapivé...

Jihokorejští investoři se chystají žalovat Do Kwona za podpod

Jihokorejská právnická firma LKB & Partners se údajně chystá...

Regulačné orgány EÚ využívajú nedávne situácie okolo Terra Luna na presadenie digitálneho eura

Mnohí budú považovať volatilitu vyvolanú útokom na algoritmicky podporovaný...

Do Kwon chce rozdělit blockchain Terra jako součást plánu obnovy

CEO a spoluzakladatel Terraform Labs Do Kwon formálně navrhl...