06.04.18 Technická analýza TRX/BTC – Letíme ke hvězdám?

Share This Post

Včera  TRON raketově vyrostl o 25% po tom, co se na veřejnost dostala zpráva o zalistování na burze Bithumb, ovšem zda tento růst vydrží, bude známo až na konci týdne, až se vše uklidní.

V současné chvíli je složité hodnotit technickou analýzou následující vývoj, protože technická analýza funguje dobře za předpokladu, že jí nenaruší nějaký fundament. Nicméně, TRON si už svojí jízdu založenou na fundamentální zprávě zažil a teď už jen budeme sledovat, zda si svůj potenciál udrží, nebo vše vychladne a vrátíme se zpět k supportu.

Daily trend ……………………UPtrend

Jak vypadá současná situace?

Celkově má Tron poměrně dobrou pozici, neboť postupem času oslabil až do silného supportu a pravděpodobně již dramaticky oslabovat nebude. Může však na supportu začít konsolidovat. To nejdůležitější pro nás, obchodníky, je, že TRON je v daily UPtrendu a protože každý nákup je do směru trendu – je tedy relativně bezpečný.

TRON Daily

V případě, že růst bude pokračovat, budou hlavní překážkou tři swingové vrcholky.
První swingové high, které již teď aktivně brání růstu, je na ceně 0.00000623 BTC. Toto swingová high (bráno jako resistance), zatím nedokázala překonat ani včerejší fundamentální zpráva o zalistování Tronu na burze Bithumb.

Již 28.03.18 přišel první pokus překonat toto high, ale trh v závěru dne nedokázal udržet cenunad a proto v následujících dnech následoval návrat k supportu.

Pokud se podaří trhu někdy překonat tuto cenu, bude pravděpodobně dál posilovat a další překážku nalezne v okolí 0.00000945 BTC.

Kdy začít nakupovat?

Tedy máme zde jasně definované překážky, kterých by šikovný trader mohl využít k pěkným ziskům. Nákupy vždy směřujeme do klesajících korekcí. Pokud by někdo nevěděl, co to znamená, tak v případě, že cena projde přes první překážku (resistanci na ceně  0.00000623 BTC) a následně se vrátí, aby si tento bod otestoval jako support, tak čekáme na potvrzení, že tento (tehdy již) support je silný a dokáže cenu vrátit k růstu. V takový moment můžeme bezpečně vstoupit do trhu .


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...