05.05.18 Technická analýza – BCH/USD – Korekce s.r.o

Share This Post

BCH/USD se tak jako většina altcoinů včetně Bitcoinu vydal na cestu za vyšší cenou a 23.04.18 překonal S/R úroven na úrovni 1200-1300$. Následně začal konsolidovat aby se po 10 dnech opět vydal na další UP. Nás teď bude zajímat kam až může cena bezpečně růst, případně kde hrozí korekce.

Daily trend …………………….UPtrend

Od 23.04.18 máme definovaný UPtrend a to znamená, že případná korekce pro nás bude pěknou příleitostí vstoupit do obchodu nebo přikoupit k stávajícím otevřeným pozicím. První cenou kde by mohl trh reagovat a vytvořit korekci je hladinová rezistence 1784.0 $. Zde vzniklá korekce může vrátit cenu až na předchozí support 1200-1300$.

BitcoinCash – Daily

V případě, že trh nebude na hladinovou rezistenci 1784.0 $ reagovat, tak se zvyšuje pravděpodobnost, že obratovou cenou se stane kulaté číslo 2000 $.
Zde by pak korekce už nemusela být velká aby se trh vrátil na support 1200-1300$. S velkou pravděpodobností by se trh vrátil pouze na cenu předchozí rezistence 1784.0 $.

Nejsilnější překážkou dalšímu růstu bude bezpochyby silná rezistence v oblasti 2500 $, a pouze pokud trh tuto oblast překoná tak můžeme přemýšlet nad dalším růstem. Bohužel pokud větší korekci nevyvolá některá z předchozích úrovní (1784 $ a 2000 $) tak tato úloha s velkou pravděpodobností zbude na silnou rezistenci v úrovni 2500$, proč bohužel?

Protože to bude více bolet toho kdo v trhu zůstane. Korekce totiž může vrátit cenu až o 800-1000$ dolů k úrovni 1700-1500 $, proto je po technické stránce lepší přečkat několik drobnějších korekcí, ale systematicky se posouvat k vyšším hodnotám, než rychlý růst a pak nečekaný rychlý obrat.

Indikátor Stochastic již ted naznačuje, že by korekce mohla přijít již na ceně 1784.0 $, začíná se zde tvořit divergence, ale pozor zatím tato divergence nemá vypovídající hodnotu, je to jen doplňující informace.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

Related Posts

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...

Americký Senát schválil rezoluci, která ruší kryptopravidlo SEC o bankách

Většina zákonodárců v Senátu Spojených států schválila společnou rezoluci...