05.09.18 Denný update vývoja altcoinov – TRX, BNB, NEO, IOTA, ETC

Share This Post

Dnešný update je pol na pol. Prvá polovica je písaná pred pádom Bitcoinu, druhá počas neho. Takže ospravedlňujem sa ak pri prvých troch altoch nebudú úplne presné grafy, ale aspoň vidíte, že niekedy sa to zmení z minúty na minútu a prudká zmena na Bitcoine príde ako blesk z jasného neba.

TRX/BTC

TRXBTC

Na TRONe sa nedeje nič špeciálne ani neočakávané. Nakoľko tu máme platnú formáciu stúpajúci klin, potvrdzujúcu aktuálny trend, bolo iba otázkou času kedy MA55 povolí. Síce to trvalo celé dva dni, ale na koniec tento kĺzavý priemer neodolal tlaku a cena sa opäť rozbehla smerom dole. Čaká nás návrat k 300 Satoshi.

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin postupuje do stranz v rámci trojuholníma a aj keď sa opiera o jeho spodnú hranu, nečaká, že by z neho mohol v tejto chvíli ešte vypadnúť. Skôr sa prikláňam k scénaru, že si pôjde vytvoriť ešte jeden oblúčik UP. Ale neriskoval by som a radšej čakal až do prelomenia jednej z hrán.

NEO/BTC

neoBTC

NEO síce nakuklo nad formáciu, no okamžite narazilo na MA200, kde došlo k otočke a s aktuálnou sviecou sa cena vracia späť do hraníc formácie. Preraziť hore by NEO mohlo  snáď iba s pomocou prudkého rastu BTC. To znamená, že nad 3500 Satoshi sa asi len tak skoro nepozrieme.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA práve prelomila MA55. Síce ešte chýbajú do uzavretia sviece takmer dve hodiny a za tú dobu sa môže všetko zmeniť. No ak by sa signál potvrdil, znamenalo by to pokles až k 7000 Satoshi s krátkou zastávkou na 8000.

ETC/BTC

ETCBTCEthereum Clasic sa niekoľko dní držalo nad supportom a zdalo sa, že nastane pomalý obrat. Myslím, že som to aj minule písal, že s poklesom pod support nerátam, skôr naopak. A napokon k rastu aj došlo. Trh prekonal MA55 a vystúpal na 2000 Satoshi, kde sa tvorila vlajka. No aktuálny prepad Bitcoinu o 300 dolárov celý proces narušil  a zhodil cenu tohto coinu späť pod MA55 a k supportu 1800 Satoshi. Ťažko predpovedať čo sa stane teraz., pretože tak prudké pohyby ako predviedol Bitcoin teraz, vedia s trhom pekne zamávať.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...