05.11.18 Technická analýza BCH/USD – Spekulace nabírá na obrátkách

Share This Post

Zajímá vás, jak si vede Bitcoin Cash?

Trh se dostal nad resistanci velmi silně a začal konsolidovat v úrovni 555 $ a pokud si dnes toto pásmo udrží, tak by měl přijít další nárůst ceny až k hodnotám 760 $. Trh nad resistancí překonal klouzavý průměr MA200 a současný pokles je pouze retestem této hodnoty MA. Samozřejmě že korekce se může přiblížit k supportu 530-510 $, nicméně trh pravděpodobně bude posilovat i díky fundamentům.

Nejvíce očekávaný je připravovaný Hard-fork, který je naplánován na 15. listopadu 2018. V tento den bych nedoporučoval mít otevřené pozice v BCH. Současný nárůst ceny je spekulativní a je velmi pravděpodobné, že poté co Hard-fork proběhne, tak cena opět spadne. Je tak celkem možné, že se naplní mnou predikovaný propad až k hodnotám 300 $ a možná ještě níže.

V následujících hodinách očekávám korekci k supportu 530 $ a poté další růst až k úrovni druhé resistance 760 $. Je jasné, že čím blíže Hard-fork bude, tím také více obchodníků bude nakupovat BCH čistě za účelem spekulace. Proto je možné, že ani hodnota v resistanci 640 $ nebude technicky reagovat.

Kde je silný fundament, tam technika často selhává. Úroveň resistance 560 $ je sice silnou oblastí, ale trh teď pohání silná spekulace.

Je proto rozumné počkat na pokles k supportu 530-510 $ a následně vstoupit, protože větší pohyb pravděpodobně teprve přijde. Každopádně úroveň 640 $ není dobré podceňovat. Věnujte také pozornost RSI, které naznačuje překoupený trh, už také na time frame H12.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Binance US v problémoch: Riaditeľ opúšťa spoločnosť, objem burzy klesá uprostred krízy

Dňa 16. septembra predstavoval objem výmeny na Binance US...

[Súhrn článkov] + Binance plánuje odstrániť stablecoiny z európskeho trhu

Pokiaľ máte málo času a nestíhate si prechádzať naše...

Bollingerove pásma ukazujú, že sa bitcoin nachádza na dôležitej hranici

John Bollinger, tvorca známeho ukazovateľa volatility, na sociálnej sieti...

ARK Invest: Makroekonomické protivetre môžu oddialiť rast Bitcoinu

Investičná spoločnosť ARK Invest vo svojej najnovšej správe upozorňuje...

Coinbase uvádza Web3 peňaženku pre inštitucionálnych a podnikových investorov

Kryptomenová burza Coinbase rozširuje svoju ponuku produktov s novou...

Armstrong: Coinbase plne integruje Lightning Network

Generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase Brian Armstrong vo svojom...