06.02.19 Technická analýza BNB/BTC & BNB/USD – Nepodléhejte euforii

0
binance trading11 analyza

BNB se opět dostal do zájmu spekulativních obchodníků poté, co byla spuštěna aplikace Binance launchpad. Samozřejmě, velký podíl na růstu BNB má BTT token který byl přidaný právě do platformy Binance launchpad. Nicméně, BTT je momentálně, poháněný fomo a až se vše uklidní pravděpodobně bude i BNB korigovat.

Více o novinkách kolem Binance Launchpadu najdete zde.

Daily trend ………………………… UPtrend
weekly trend ……………………… UPtrend

To samozřejmě neznamená, že vychladnutí fomo na BTT způsobí nějaký zásadní obrat trhu na BNB. To se pravděpodobně nestane, neboť BNB se těší značné popularitě i díky pálení tokenů. Jejich počet v oběhu se stále zmenšuje, což přirozenou cestou přispívá růstu ceny.

Momentálně bych se soustředil především na předchozí swing high 0.0026635 BTC, které je teď nejzajímavějším bodem v trhu. Jestliže bude toto high překonáno, bude to další signál k pokračování růstu. Trh na páru s BTC je v silném UPtrendu, a proto bych se nebál na korekcích přikupovat. Podporou nám bude například support v úrovni 0.0015400 BTC.

BNB/USD – docela jiná situace

Trochu jiná situace je na páru s USD. Zde se cena může zastavit v resistanci, která leží na úrovni 9.8 $. Tuto oblast také komplikuje sestupná trendline, která stojí v cestě dalšímu růstu, právě v oblasti resistance.

Na této trendline bude trh velmi pravděpodobně reagovat i díky resistanci. Proto bych v této úrovni 9.8 -10 $ neváhal uzavřít pozici při prvním náznaku selhání. Tady si musíme skutečně pohlídat negativní reakce, neboť dlouhodobý trend je silně down. Na daily je sice UPtrend, ale ten pravděpodobně dovolí růst pouze k resistanci, pokud se tam trh vůbec dostane. V podstatě již teď se cena nachází v kritickém pásmu dlouhodobého downtrendu a vůbec bych se nedivil, kdyby se korekce spustila ještě tento týden.

Zvláštní pozornost bych pak věnoval vzestupné TL (černá). Pokud by jí trh překonal, tak by se cena mohla propadnout až k úrovni 4,2 $.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na