06.10.18 Denný update vývoja altcoinov – SC, IOTA, TRX, BNB, BTG

Share This Post

Dnešný pohľad do trhu altcoinov je taký zvyčajný, víkendový. V sobotu sa nikdy toho príliš nedeje a je tomu tak aj tento krát.

SC/BTC

SCBTC

Siacoin po neúspešnom pokuse o prelomenie rezistencie 120 Satoshi začal klesať, no následne sa odrazil na 110 Satoshi. Potvrdil sa tak lokálny support na tejto hodnote. Zároveň to môžeme považovať za konsolidačné pásmo, v ktorom sa bude trh zotavovať a naberať sily na ďalší pokus o prerazenie rezistencie. Ale to ešte nejaký ten deň potrvá. Takže v najbližších hodinách sa dá očakávať opätovný pokles ceny k supportu.

IOTA/BTC

IOTABTC

Iota sa stále dokáže držať nad 8200 Satoshi, ale zároveň jej robí obrovské problémy dostať sa cez kĺzavé priemery. Na šesťhodinovom grafe ako tak prekonala MA55, ale MA200 je už priveľké sústo. A ešte väčším je MA55 Z denného grafu. Rast v tomto prípade zabezpečí iba prekonanie kĺzavých priemerov a prekonanie hodnoty 9000 Satoshi.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON sa pomaličky, postupne škriabe k rezistencii 398 Satoshi. Ako podpora mu slúži lokálna Uptrend Line a zároveň aj dvojica kĺzavých priemerov. Myslím, že TRON má na to dopracovať sa v priebehu niekoľkých dní až k 400 Satoshi. Uvidíme.

BNB/BTC

BNBBTC

Na BNB máme podobný postup Up ako v prípade TRONu. No predsa len tu nejaké rozdiely nájdeme. Jedným z nich a veľmi podstatným je, že na hodinovom grafe máme sformovanú divergenciu RSI. Pozorné oko si ju môže všimnúť aj na šesťhodinovom grafe. To znamená, že v priebehu dneška sa cena vráti k vyznačenej Downtrend Line. No v globále by mal trh aj naďalej posilňovať a je tu celkom optimistická vyhliadka na to, že nakoniec dosiahne až rezistenciu 18660 Satoshi.

BTG/BTC

BTGBTC

Bitcoin Gold dnes opäť trošku povyskočil, no na prekonanie rezistencie 4700 Satoshi to ešte zopár dní nebude. Aktuálne očakávam postupný pokles ku MA55 a naberanie síl pred dalším útokom. Aj tu je vidieť na grafe divergenciu RSI. Takže hlavne opatrne.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...