06.10.18 Denný update vývoja altcoinov – SC, IOTA, TRX, BNB, BTG

Share This Post

Dnešný pohľad do trhu altcoinov je taký zvyčajný, víkendový. V sobotu sa nikdy toho príliš nedeje a je tomu tak aj tento krát.

SC/BTC

SCBTC

Siacoin po neúspešnom pokuse o prelomenie rezistencie 120 Satoshi začal klesať, no následne sa odrazil na 110 Satoshi. Potvrdil sa tak lokálny support na tejto hodnote. Zároveň to môžeme považovať za konsolidačné pásmo, v ktorom sa bude trh zotavovať a naberať sily na ďalší pokus o prerazenie rezistencie. Ale to ešte nejaký ten deň potrvá. Takže v najbližších hodinách sa dá očakávať opätovný pokles ceny k supportu.

IOTA/BTC

IOTABTC

Iota sa stále dokáže držať nad 8200 Satoshi, ale zároveň jej robí obrovské problémy dostať sa cez kĺzavé priemery. Na šesťhodinovom grafe ako tak prekonala MA55, ale MA200 je už priveľké sústo. A ešte väčším je MA55 Z denného grafu. Rast v tomto prípade zabezpečí iba prekonanie kĺzavých priemerov a prekonanie hodnoty 9000 Satoshi.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON sa pomaličky, postupne škriabe k rezistencii 398 Satoshi. Ako podpora mu slúži lokálna Uptrend Line a zároveň aj dvojica kĺzavých priemerov. Myslím, že TRON má na to dopracovať sa v priebehu niekoľkých dní až k 400 Satoshi. Uvidíme.

BNB/BTC

BNBBTC

Na BNB máme podobný postup Up ako v prípade TRONu. No predsa len tu nejaké rozdiely nájdeme. Jedným z nich a veľmi podstatným je, že na hodinovom grafe máme sformovanú divergenciu RSI. Pozorné oko si ju môže všimnúť aj na šesťhodinovom grafe. To znamená, že v priebehu dneška sa cena vráti k vyznačenej Downtrend Line. No v globále by mal trh aj naďalej posilňovať a je tu celkom optimistická vyhliadka na to, že nakoniec dosiahne až rezistenciu 18660 Satoshi.

BTG/BTC

BTGBTC

Bitcoin Gold dnes opäť trošku povyskočil, no na prekonanie rezistencie 4700 Satoshi to ešte zopár dní nebude. Aktuálne očakávam postupný pokles ku MA55 a naberanie síl pred dalším útokom. Aj tu je vidieť na grafe divergenciu RSI. Takže hlavne opatrne.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...

Napodobitelé Vitalika Buterina rozšiřují ETH phishing před The Merge

Humbuk kolem The Merge přilákal hejno podvodníků, kteří aktivně...

Burza Huobi odstraní Monero a další mince sloužící na ochranu soukromí

Kryptoměnová burza Huobi odstraní ze své platformy sedm různých...

Morehead: Bitcoinové rally je na ceste

Generálny riaditeľ investičnej spoločnosti Pantera Capital, Dan Morehead, v...

Komunita vyzývá roboty, kteří spamují krypto vlákna Twitteru

Twitter je platforma pro členy komunity, kde mohou diskutovat...