Trh BTC zažívá panický výprodej. V ranní analýze jsem naznačoval test TL v úrovni 10200, dokonce i možný průraz pod 10k, ale toto předčilo mé očekávání.. LOW 9400 a retest klesající TL.
Graf 6H – situace
Za tímto nečekaným propadem stojí prozatím neověřená zpráva z burzy Binance, kdy podle jejího vyjádření mělo dojít k hacknutí API klíčů, které využívají BOTi, používané k obchodování.. Ty údajně začali vše prodávat ve prospěch VIAcoin..
Co bude následovat..??
Doporučuji hlavně nepanikařit.. Trh si pravděpodobně ještě vyklesá, propad byl velmi akcelerovaný a proto je zde předpoklad, že si ho postupně trh zkonsoliduje.. Doporučuji se do toho nyní nijak nezapojovat.. Tyto panické situace přinášejí velké riziko, i když samozřejmě mohou přinást i jednorázové rychlé zisky, pokud se podaří správně v korekcích naskočit.. Ovšem z konzervativního hlediska to nedoporučuji..
Aktualizace:
Právě se objevily zprávy, že žádný hack nebyl a jde jen o koordinovaný FUD ze strany Indie, SEC, Japonska a Binance.
Japonsko a SEC chtějí zvýšit ochranu této burzy. Výprodej na Binance byl zapříčiněný agresivním přístupem.
Situáciu ohľadom Binance hacku môžete sledovať v tomto článku: