07.04.18 Technická analýza OMG/USD & OMG/BTC – Na semaforu svítí zelená

Share This Post

Mám hodně dotazů na tento coin a dlouho jsem čekal, až se dostane k supportu, abych stále nemusel psát: „jsme nad supportem, ještě počkejte.“
Zde čekat na nic nemusíme. Vypadá to, že prozatím se cena odrazila a pomalu bude testovat resistance vytvořené při sestupu.

Velmi silná oblast odporu je až k ceně 12 $ a trh to zde nebude mít snadné.

Daily trend ……………..Downtrend

Teď už jenom nahoru?

To, že silná oblast je od supportu až k 12 $ je sice pravda, nicméně to neznamená, že se trh nebude snažit přes tuto oblast dostat. Důležitým faktorem bude, pokud se podaří svíci H4 prorazit swing (resistanci – pozn. korektora) a cena následně nad tímto swingem zůstane.

OmiseGo OMG/USD-H4

Oblastí 9-11 $ se bude trh prodírat pravděpodobně několik dní a může se zdát, že zde konsoliduje, ale skutečný pokrok bude, pokud cena prorazí resistanci a tuto cenu nad resistancí, resp. nově vytvořeným supportem, udrží.

Poté bude mít před sebou překážku v podobě swingu a jeho high, které musí trh překonat aby potvrdil, že se nejedná pouze o korekci jinak probíhajícího silného downtrendu.

Překonáním resistance se z této oblasti stane support, na který se trh může ještě několikrát vrátit a takové návraty k supportu se dají využít pro krátké obchody.

Je situace jiná na OMG/BTC ?

Ne, situace je velmi podobná. Trh se opět odrazil od silného supportu a weekly svíce, která je sice zatím otevřenou záležitostí, vypadá silně. Pokud nám takto silná zůstane, bude pravděpodobně růst pokračovat i příští týden.

daily trend ……………….. Downtrend

Momentálně cena vyčerpala své momentum a potřebuje se korekčně vrátit na podporu. Jedna leží na hladině 0,001288 BTC. Takový návrat může být v případě reakce skvělou příležitostí k nákupu.

OmiseGO – OMG/BTC- H4

Za pozornost stojí indikátor RSI, který se společně s reakcí trhu začal vracet z překoupené oblasti zpět k hodnotě 50, kde by mohl opět zareagovat. Trh by v té chvíli mohl být u návratové ceny 0,001288 BTC

Oba trhy jsou v downtrendu a na to nesmíme zatím zapomínat, nicméně případné pohyby dolů budou spíše technickou korekcí.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...