07.10.18 Technická analýza XRP/USD – Ripple si stále neví rady

Share This Post

Ripple stále oslabuje a jeho cena se nyní nachází poblíž hodnoty 0,4798 dolarů.

Autor: Dmitrij Gurkovskij, vedoucí analytik RoboMarkets

Z pohledu technické analýzy prochází Ripple na časovém rámci H4 korekcí předchozího rostoucího trendu. Korekci se podařilo prolomit fibo úroveň 61,8 %.

Následně cena vzrostla, aby vytvořila místní vrchol a zároveň vrchní hranici korekčního cenového kanálu s rezistencí na hodnotě 0,6100 dolarů.

V současné chvíli cena míří na spodní hranici klesajícího cenového kanálu nacházející se na hodnotě 0,4185 dolarů a dále bychom se mohli podívat až na fibo úroveň 76 % (0,3890 dolarů).

Na časovém rámci H1 cena Ripplu klesá v pevném rozpětí. Následující pohyb by mohl směrovat na support na ceně 0,4500 dolarů a poté by měl přijít opětovný růst na 0,4885 dolarů.

Rostoucímu trendu momentálně stojí v cestě rezistence na ceně 0,5300 dolarů. Pokud by došlo k jejímu prolomení, mohla by cena vyšplhat až na 0,6100 dolarů.

Z fundamentálního hlediska je zajímavou zprávou pro Ripple spuštění MoneyTap. Aplikaci představila skupina japonských bankovních institucí SBI Ripple Asia.

Její klienti, mezi které patří Sumishin Net Bank, Suruga Bank a Resona Bank, získají přístup k aplikaci založené na projektu Ripplu xCurrent. MoneyTap je mobilní aplikace, kterou lze nainstalovat na systém iOS i Android a slouží k rychlému a jednoduchému zasílání a přijímání transakcí. Vše, co potřebujete, je ID transakce nebo QR kód. Uživatelé

MoneyTap mohou zasílat a přijímat transakce 24/7, aniž by platili jakékoliv poplatky.

Aplikace vypadá bezpečně, jelikož k přihlašování používá rozeznání otisků prstů svých uživatelů.

MoneyTap je založená na xCurrent a je zcela nezávislá na problémech kryptoměn, dokonce ani nepodporuje transakce v kryptoměnách nebo tokenech. Využívá blockchain, ale pouze za účelem propojení bank s ostatními finančními institucemi.

Spuštění MoneyTap může mít pozitivní dopad na Ripple, i kdyby jen v dlouhodobém horizontu. Čím větší oblibu společnost na trhu získá, tím lepší reklama pro XRP. Ze současného stavu však nelze vysledovat žádné propojení mezi zveřejněním MoneyTap a změnou ceny této digitální měny.

Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...