08.05.18 Technická analýza BTC/USD – Konsolidace a co dál? Od IX..

3
co-dale-trading trading11 analyza

Kurz po oslabení z posledních dní konsoliduje a balancuje, v případě šestihodinového grafu na plovoucí MA55. Dokonce došlo na uzavřený průraz. Znamená to něco? Technicky ano, ale kryptotrh má vlastní duši a technika není vždy berná mince.

Situace na grafu 6H Bitfinex

Graf 6H Bitfinex..

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Ačkoliv jsem si představoval, že dnešní den by mohl vyrovnat včerejší pokles a tím by se kurz vrátil opět k rezistenci okolo 9660 $, musím konstatovat, že situace tomu vůbec nenapovídá. Velmi silná a trhem respektovaná hladina supportu 9300 $ spolu s plovoucí MA55 sice zdatně odolává, ale tlak medvědů je dosti neúprosný. Pokud se nedostaví býčí objem, pokles na 9000 – 8800 $ je velmi pravděpodobný.

Může vás zajímat: Jak používat analýzu na trading11?

Z krátkodobého hlediska tomu nahrává i fakt, že v případě grafu 1H, se kurz nachází pod MA200, který je v tuto chvíli neprorazitelná rezistence. Trh ji během noci sice dvakrát prorazil, ale hodně rychle se opět vrátil pod (ukázka – obrázek níže).

Už dokonce v současné chvíli, při psaní tohoto článku kurz proráží support 9300 $, a pokud tedy svíce 1H uzavře pod tímto supportem, je o důvod více předpokládat zmiňovaný pokles až po 8800 $ se zastávkou při 9000 $.

Pohled na 1H graf

Graf 1H Bitfinex..

Protože cena klesá celkem rychle, musím se omluvit, že jsem nestihl napsat a vydat včas. Po uzavření 1H svíce za cca 8 minut, se stane průraz pod support 9300 $ platným…


Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Jsme netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejsme placený signál. My Vás učíme být samostatní a na signály reagovat. Obchodujete semnou a mým týmem online


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
IXOYETomasMartin Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Host
Martin

mělo by nějaké opodstatnění jít jen na 9100,bez pokusu pokořit 9k? Nebo je současná snaha o obrat jen past, nádech před dalším průrazem níž (jak se ostatně děje v rychlém sledu i při samotných propadech.) ? no snad by se to vše mohlo odehrát ještě dnes .. 🙂

Tomas
Host
Tomas

Dočasně se může odrazit na 9100, spíš to ale vypadá, že se ještě dnes pod 9000 podíváme. Z dlouhodobého hlediska musí nabrat trochu sil k průrazu MA200, což by mohlo být dostatečné návštěvou 8900 či 8800 jak zde zmiňuje IX. S nákupem bych počkal, s prodejem už ne 🙂