08.08.2018 Denný update vývoja altcoinov – ADA, IOTA, TRX, BNB, ETC

Share This Post

Dnes je streda. Asi všetci viete čo to znamená. Streda je v kryptosvete deň dumpov a dnes to znova potvrdzuje. Takže poďme sa pozrieť ako to vyzerá s vybranými coinami.

ADA/BTC

Na grafe Cardana sa nakoniec predsa len sformovala a aj potvrdila formácia Tweezer Top o ktorej som písal v analýze z pred dvoch dní. Táto obratová formácia ukončila krátky rast a poslala cenu Cardana opäť dole, v smere trendu. Support máme daný, takže uvidíme aká bude reakcia trhu na tomto supporte. Je ťažké odhadnúť čo sa stane. Je tu možnosť vytvorenia formácie dvojité dno, ale taktiež môže cena Cardana preletieť týmto supportom bez povšimnutia. Všetko bude závisieť od vývoja Bitcoinu.

IOTA/BTC

Iota si to valí z kopca v rámci obchodného kanála. Reakciu môžme čakať pri lokálnom LOW, čo je hodnota 10667 Satoshi. Ale nečakajte tu žiadne zázraky. Pád sa tu možno na chvíľku zastaví, vytvoria sa dve-tri zelené sviečky a budem pokračovať v smere trendu.

TRX/BTC

TRXBTC

Dámy a páni, je to tu! TRON oficiálne prekonal hranicu 400 Sartoshi, čo znamená iba jedno. Zabudnite na rast, ideme k 336 Satoshi. V týchto miestach sa nachádza posledné LOW, ktoré trh vytvoril 18.8.2018. Hodleri musia mať z vývoja tohto coinu slzy v očiach. Čo už. Raz sa to snáď otočí.

BNB/BTC

BNBBTC

Mám rád, keď veci šlapú ako hodinky, bez nejakých zádrheľov či trucovania. Bianance Coin je toho krásnym príkladom. Pred dvoma dňami som vravel, že pred útokom na rezistenciu bude ešte potrebné nabrať nejaké sily, pretože trhu stojí v ceste kombinácia rezistencie a kĺzavého priemeru MA200. Ako vidíte, už aj indikátor RSI poklesol k stredovej línii, čo je dobrá príležitosť pre odraz a konečný útok na zdolanie rezistencie. Jej zdolaním nás bude čakať niekoľkodňová rely k 23600 Satoshi a zobchodovaniu formácie 123 Bottom.

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic sa nám zastavilo na 3000 Satoshi a ďalšia svieca viedla k vytvoreniu formácie Bearish Engulfing. Trh sa tým pádom otočil a začal klesať. Najbližší support je 2400 Satoshi a práve tu čakám odraz. Pri tomto supporte bude formácia Engulfing zobchodovaná a zároveň sa do týchto miest už dostáva kĺzavý priemer MA200. Ďalším silným impuzom je, že sa v najbližších dňoch očakáva oznámenie, kedy bude Ethereum Clasic zalistované na burze Coinbase. Práve toto oznámenie by mohlo odpáliť ďalšie prudké stúpanie prvého a asi aj jediného forku Etherea.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...