09.09.18 Denný update vývoja altcoinov – ETC, DOGE, NEO, BNB, ETH

Share This Post

Dnes je to celkom zaujímavé a u viacerých altcoinov sa bude rozhodovať kam ďalej. Takže poďme si rýchlo prebehnúť aspoň päť z nich.

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic sa opäť raz odrazilo od supportu 1720 Satoshi, ale ako som aj zakreslil do grafu, s každou vlnkou vytvára nižšie HIGH. To znamená, že dodržiava zakreslenú lokálnu Trend Line. Čo bude teraz? No malo by sa rozhodnúť čo ďalej. Ak trh prelomí Trend Line, bude nás čakať rast minimálne k MA200. Avšak ak Trend Line odolá, stlačí cenu pod support a to bude signál, že cena v blízkej dobe padne až k 1500 Satoshi.

DOGE/BTC

DOGEBTC

Pýtali ste sa na Doge Coin. Situácia je taká, že sa na ňom tvorí formácia dvojitý vrchol. Avšak potvrdenie formácie príde až prelomením Neckline formácie, ktorá je na 60 Satoshi, čo je o tretinu nižšie. No môže dôjsť aj k prerazeniu rezistencie a ďalšiemu rastu k novému ATH. Takže čo by som spravil ja? Predal by som a nastavil si nový nákupný príkaz niekde nad 100 Satoshi. Cena je na vrchole, nie je čo stratiť, iba získať, tak načo riskovať? Ale to som ja, vy naložte s vašimi coinami ako uznáte za vhodné. Ale majte na pamäti, že keď sa formácia potvrdí, cena padne na 30 Satoshi.

NEO/BTC

neoBTC

NEO pokračuje v zapĺňaní zakresleného trojuholníka a v tomto trende by mal pokračovať ešte niekoľko dní. Jedine čo ma teraz na tomto coine zaujíma je, či bude platiť aktuálna horná hrana formácie alebo sa trh bude riadiť novým High, ktoré vzniklo pred pár dňami. Do cesty sa už začína pliesť MA200, takže bude to zaujímavé.

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin sa po kratučkom raste vrátil pod MA55 a teraz začal opäť voľne klesať k supportnemu pásmu. Ale ako som písal aj minule, zakreslené supportne pásme je skutočné silná prekážka a cena by pod ňu nemala padnúť ani tentokrát. Takže čakám maximálne dotyk so supportnym pásmom s následným odrazom Up.

ETH/BTC

ethusd

Ethereum rozohralo celkom nebezpečnú hru. Pokles pod 200 $ už nie je ani vtipný a ďalšie oslabovanie môže tento druhý najsilnejší altcoin pochovať. Avšak ak by aktuálna svieca zavrela nad 200 $ hranicou, vznikla by nám formácia Bullish Engulfing, ktorá by nakopla tento coin k rastu a to minimálne k 240 $. Takže treba si to odsledovať, ostávajú ešte takmer dve hodiny. podmienka je zavrieť nad 200 $. Ak by zavrela pod, ale aj tak tam bol Engulfing, ten by bol pravdepodobne zrušený hneď následujúcou sviecou a formácia by sa stala neplatnou.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...