10.08.2018 Denný update vývoja altcoinov – ADA, IOTA, TRX, BNB, ETC

Share This Post

Konsolidujeme, vyčkávame, v podstate zvyčajný scénar počas prepadu Bitcoinu. Ťažko tu písať nejaké omáčky, poďme sa rovno pozrieť na aktuálnu situáciu u vybraných altcoinov.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano sa po zobchodovaní formácie Tweezer Top odrazilo od lokálneho supportu 1800 Satoshi a vrátilo s k rastu. Momentálne sa trh posadil na kĺzavý priemer MA55.
Keď sa však na graf Cardana pozriete lepšie, určite si všimnete tvoriacu sa formáciu 123 Bottom s Neckline na 1900 Satoshi. Ak trh uzavrie v najbližšej dobe nad touto hodnotu, formácia sa potvrdí. Potenciál rastu na základe výšky formácie je k MA200.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA prekonala aj posledné LOW a ideme nikam k hodnotám z novembra minulého roku. Tu už je ťažké nájsť aj nejaký support. Takže ja tam vidím silnejší support až na 7000 Satoshi, ale support je v tejto chvíli už prakticky každé okrúhle číslo.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON sa síce drží tesne pod rezistenciou 400 Satoshi, ale bohužiaľ aj napriek pokusu nedokázal túto rezistenciu prekonať. Očakávam postup do strany, ale ako náhle narazí na MA55, pôjde dole.

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin stále konsoliduje a postupuje do strany. Na obrázku je vidieť, že o chvíľku dôjde k prekríženiu kĺzavých priemerov MA55 a MA200. Práve toto by mohol byť ten očakávaný impulz k ďalšiemu rastu. Všeobecne sa to berie ako signál k nákupu.

ETC/BTC

ETCBTC

Pri Ethereu Clasic som sa naposledy sekol. Aj vďaka fundamentu som očakával odraz už na supporte 2400 Satoshi. Nestalo sa a cena klesla až k MA55. Príde odraz na tejto hladine? Uvidíme, zatiaľ to vyzerá nádejne. Ethereum Clasic sa už obchodouje na Coinbase PRO. Približne po dvoch týždňoch testovania na PRO verzii bude uvedené aj na obyčajnej platforme, dostupnej širokej verejnosti. Takže možno aj preto sa nedostavil ten bublinový efekt známy zo zalistovania iných kryptomien. Pred chvíľkou mi však pristál v mailovej schránke mail, že ETC bude od 20. augusta zalistované aj na burze Bittrex. Takže, bez ohľadu na aktuálny vývoj, predopkladám, že rast sa skôr či neskôr dostaví.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Binance US v problémoch: Riaditeľ opúšťa spoločnosť, objem burzy klesá uprostred krízy

Dňa 16. septembra predstavoval objem výmeny na Binance US...

[Súhrn článkov] + Binance plánuje odstrániť stablecoiny z európskeho trhu

Pokiaľ máte málo času a nestíhate si prechádzať naše...

Bollingerove pásma ukazujú, že sa bitcoin nachádza na dôležitej hranici

John Bollinger, tvorca známeho ukazovateľa volatility, na sociálnej sieti...

ARK Invest: Makroekonomické protivetre môžu oddialiť rast Bitcoinu

Investičná spoločnosť ARK Invest vo svojej najnovšej správe upozorňuje...

Coinbase uvádza Web3 peňaženku pre inštitucionálnych a podnikových investorov

Kryptomenová burza Coinbase rozširuje svoju ponuku produktov s novou...

Armstrong: Coinbase plne integruje Lightning Network

Generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase Brian Armstrong vo svojom...