10.09.18 Technická analýza BCH/USD – Klesneme na 400 $?

Share This Post

První krok k ukončení prudkého výprodeje Bitcoin už udělal. A to tím, že dokázal zastavit weekly nad 6200 $. Druhým krokem by bylo, kdyby Bitcoin udržel cenu nad 6200 $ (raději o něco výš) až do čtvrtka. To by pravděpodobně podpořilo další růst během příštího týdne. Nicméně, jak jsem již předeslal ve veřejné diskuzi, tak klíčový je návrat nad 7200 $, jinak žádný růst nebude. Co nás čeká, je nyní opravdu velice nejisté. A čím déle bude Bitcoin s úrovní 7200 $ bojovat, tím se bude také zvyšovat pravděpodobnost oslabení pod 5000 $.

Díky této komplikované situaci pravděpodobně nedojde k velkým změnám ani na altcoinech. Ethereum je již na predikované úrovni ročního pivota 200 $, Litecoin se propadl zpět k 52 $, XRP zpět na support atd.

V poslední analýze BitcoinCash jsem naznačil, že tento coin je pro investory stále moc drahý. Označil jsem úroveň 600 $ jako resistanci, kde může trh zaváhat a spustit korekci. Nakonec se BitcoinCash dokázal dostat až k úrovni 660 $, kde nastal prudký obrat, mimochodem také díky poklesu Bitcoinu. Úplná náhoda to nebyla, kdo četl mé analýzy Bitcoinu před korekcí, tak dobře ví, že jsem predikoval korekci Bitcoinu v úrovni 7370 $.

Dala se tedy čekat také reakce na BitcoinCash, i když je fakt, že takto silnou korekci čekal málokdo. Původní predikce předpokládala pozdější oslabení BitcoinCash přibližně o 50%, ale to zatím stále ještě není realitou. Dnes se BitcoinCash obchoduje za 465 $ a překonává předchozí low 471 $. Reakce na vytvoření nového minima se dá předpokládat na kulatém čísle 400 $, s korekčním návratem k překonanému low v úrovni 471 $. Celkový pokles si dnes netroufám predikovat, ale BitcoinCash má rozhodně prostor, aby klesal dál klidně dalších šest měsíců. Pokud Bitcoin klesne k úrovním 4800-4400 $, tak se BitcoinCash může klidně podívat k úrovním okolo 150 $.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Výnosy kryptoměn souvisejících s AI vzrostly po spuštění ChatGPT až o 41 %

Nedávná studie provedená výzkumníky z Blockchain Research Lab v Hamburku...

Obtiažnosť ťažby bitcoinu dosiahla historické maximum

Obtiažnosť ťažby bitcoinu (BTC) sa 31. mája navýšila a...

Binance školila českých policajtov a prokurátorov v Prahe

Spoločnosť Binance usporiadala v minulom týždni sériu seminárov pre...

Nový štandard prevádza NFT z Etherea do blockchainu bitcoinu

NFT bola dlho doména primárne blockchainu Etherea. Ale ako...

CZ: Nemôžete si len tak kúpiť banku a urobiť ju crypto-friendly

Changpeng "CZ" Zhao, generálny riaditeľ obľúbenej kryptomenovej burzy Binance...