11.02.19 Technická analýza XRP/USD – Je XRP připraven na růst ceny?

3
up analyza trading11

Již poměrně dlouho jsem se nepodíval na XRP, popravdě on ani nebyl důvod. Trh se usadil v oblasti 0,28 – 0,32 $ a zatím pouze konsoliduje. Ono to vypadá, jako že se nic neděje, ale ono se děje! Například tím, že trh dlouhodobě konsoliduje, tak velmi oslabuje downtrend. Oslabení downtrendu je potřeba k tomu, aby se mohl trh tzv. přetočit do UPtrendu.

Daily trend…………………downtrend
Weekly trend………………downtrend

Momentálně očekávám pokles Bitcoinu k úrovni 3500 $, výjmečně až k úrovni 3400 $. Z tohoto důvodu pravděpodobně nebude XRP posilovat. Nicméně pokud se Bitcoin odrazí a začne opět posilovat, tak půjde UP také XRP. Zatím nelze potvrdit, zda BTC klesne k úrovni 3500 $ (i když podle TA tam směřuje). Nicméně XRP je v oblasti, kdy je možné začít nakupovat.

Pokles Bitcoinu nebude pravděpodobně nikterak dramatický, a proto by se XRP mohl udržet nad hladinou 0,28 $. Teoreticky může skokově oslabit až k úrovni 0,25 $, ale spíše si udrží pásmo okolo 0,28 $, neboť se zde formuje dvojité dno. Zajímavější by mohla být fáze, kdy se Bitcoin začne otáčet, očekávám totiž růst až k úrovni 3850 – 4000 $. Při takovém pohybu pravděpodobně také začne posilovat XRP.

XRP má zatím svůj limit definovaný dlouhodobou vzestupnou trend line (červená). Při posilování ceny Bitcoinu očekávám růst XRP k úrovni 0,42 – 0,44 $. Teď bych se nebál nakupovat XRP v úrovni 0.29600-0.28000 BTC i za cenu, že budeme chvilku čekat, než se trh rozjede.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Martinjohny1004romacho Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
romacho
Člen
romacho

Myslim si, ze keby Ripple nebojovalo s likvidaciou 5mil.XRP mesacne, tak sme dnes na uplne inych vyssich hodnotach. Len nechapem kde sa beru. (Bitstamp).

johny1004
Člen
johny1004

Kde až podľa Vás môže klesnúť XRP ak by bitcoin klesol k úrovni 2500-2000 USD?

Martin
Člen
Martin

Ja si myslim ze ted muze s btc vystoupat na 0,45 a kdyz btc spadne tak 0,2-25 by to mohlo zadrzet,obj nakupu tam asi bude dost velky,sam byvh sel all in na takove cene..