11.09.18 – Je to příležitost, žádná tragédie

Share This Post

Když tak čtu některé analýzy, vlastně napříč všemi médii, tak je vidět, že nikdo nic neví a jen hádá. Odhady různých analytiků, že BTC bude za 100k se pomalu začínají vytrácet a nahrazují je predikce s katastrofickým scénářem. Osobně říkám již dlouho, že BTC pravděpodobně vytvoří low 2018 na úrovni 4400 $.

Postupně se ukazuje, že mnoho analytiků se také přiklání k této variantě. Bohužel nikdo nepředpokládal, že altcoiny na tom budou ještě mnohem hůře. Dnes většina trhu ztratila 90 procent svých předchozích zisků.

Ale nebuďme jen takto negativní, na každé špatné události je potřeba hledat i to dobré. Dá se předpokládat, že většina náhodných investorů začátečníků z trhu pravděpodobně zmizí a nám se tak otevírá velká příležitost. Vzpomeňte si na konec roku 2017, kdy se každý chytal za hlavu a s pohledem upřeným do prázdna si nadával. Že já nekoupil to LTC za 50 $, nebo aspoň ETH za 80 $, o Bitcoinu za 3000 dolarů ani nemluvím. Každý si v duchu sliboval, že při první větší korekci ještě přikoupí, v myšlenkách již počítal zisky a plánoval, za co že ty zisky utratí. No a je to tady, můžeme nakupovat tu velkou korekci, jen je potřeba počkat na jasný signál ukončení výprodejů.

Podívejte se třeba na takové LTC, to je prostě paráda, jak se řítí dolů k úrovni 37 $. Připravte si hotovost. Můžete si dnes koupit 2 LTC a až to padne na 30 $, tak tři jednotky LTC nebo třeba 30 LTC doslova za pár dolarů.

Já osobně v tom vidím velkou příležitost dlouhodobě investovat volný kapitál. Je mi  samozřejmě úplně jasné, že spousta lidí v tom má velké peníze, ale skutečně se na to dívejte jako na příležitost. V roce 2020 nebo 2025 si zase budete říkat, proč já měl tenkrát takový strach, zase jsem to nekoupil a už jsem mohl mít na kontě půl milionu. Upřímně, co je dnes 100 dolarů? Někdo to projede v benzínu za měsíc do práce. Někdo to projede každý den ve služebním autě, někdo to prohraje na ruletě a někdo třeba prokouří. Dnes je to jen 100 $, ale za 5 let to může být 1000 $. Je to vlastně jednoduchá a levná investice, stačí jen být dostatečně trpělivý. Nekoukejte se na současný stav negativně, ale naopak se na věci dívejte z pohledu nové velké příležitosti.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...