12.10.2019 Update altcoinov – XRP, BNB, ETC

0
byk-medved trading11 update

Zdravím všetkých traderov a čítatelov trading11.com, dnes sa opäť pozrieme na update trhu. Bitcoin od poslednej analýzy aj naďalej stagnuje a čakáme na veľký pohyb. Altcoiny rovnako mierne klesajú, bez veľkej volatility.

XRP/BTC – Dochádza sila

11. 10. 2019 XRP/BTC

XRP/BTC vyzerá, že už má za sebou lokálny bullish cyklus a čaká nás teraz ABC korekcia. Dlhodobo je ale XRP stále bullish, takže určite by som nepanikáril, nepochybne aj XRP potrebuje zdravú korekciu. Na 3000 satoshi môže byť reálne opätovné otočenie lokálneho trendu na bullish.

BNB/BTC– V korekcii

11. 10. 2019 BNB/BTC

BNB/BTC má graf o niečo popredu v porovnaní s XRP. Po dosiahnutí lokálneho dna sa odrazil a opäť po niekoľkých mesiacoch rastie. Očakávam, že pokles ceny sa už skončil a BNB bude v priebehu zimy opäť rásť. Možno aj na nové ATH.

ETC/BTC – Vytvára sa guľaté dno

11. 10. 2019 ETC/BTC

Ako poslednú mincu do tohto update som vybral ETC. Po veľkej pumpe sa nachádza v lokálnom bearish cykle. Aktuálne sa ale vytvára pattern guľaté dno a cena sa pomaly otáča hore. Ak sa udrží na mesačnom low, nepochybne bude pokračovať v raste.

 

Máte záujem o kvalitné signály? Obchodujte kryptomeny s nami a s Crypto Kingdom. Teraz môžete získať naše spoločné členstvo na 2 mesiace ZDARMA

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZDARMA).

Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTUBE s.r.o  a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

 

avatar
  Subscribe  
Upozornit na