13.06.19 Technická analýza BNB/USDT – Zatím stále UP

bicycle šlape trading11 analyza

Bitcoin zatím udržuje cenu nad 8000 $ a pokud dnes nepropadne pod tuto úroveň, tak to bude pozitivní signál k dalšímu růstu. Stále platí to, že by se cena měla v rámci týdenní svíce udržet alespoň nad hodnotou 8200 $, ale ideálně o něco výše.

Binance coin dnes testuje předchozí swingové high v úrovni 35,48 $. Pozor však na selhání, mohl by se vytvořit psychologický pattern Doube Top. Někteří obchodníci se specializují na obchodování těchto patternů a opouštějí často pozice na vrcholu těchto formací.

Střednědobý trend…………………UPtrend
Dlouhodobý trend………………….UPtrend

Současný růst však bezpečně popřel předchozí negativní vývoj. A pokud se udrží cena v blízkosti předchozího swingu i koncem týdne, tak to bude stále vnímáno pozitivně. To znamená, že na případné selhání v úrovni 35,48 $ bych já osobně vůbec nereagoval.

, 13.06.19 Technická analýza BNB/USDT – Zatím stále UP, TRADING11

Ovšem dnes je čtvrtek a do konce týdne by se mohla situace ještě změnit. Nicméně jako selhání bych to bral ve chvíli, kdyby cena spadla opět k úrovni 32 $. Stále je platný support v úrovni 22 $. Jestliže by z jakéhokoliv důvodu došlo k rychlé korekci, tak by měl tento support pohyb zastavit.

Nicméně z dlouhodobého pohledu by mohlo dojít k jistému zaváhání v úrovni 37 $, ale celkově míří cena k 48-50 $. Každopádně investice do BNB se prostě vyplácí a podobné coiny budou přibývat i na ostatních burzách.


Máme tady Týden tradingu! Celá placená sekce na Trading11 byla otevřena PRO VŠECHNY. Užijte si tedy naše analýzy, něco se naučte a sledujte hlavní stránku této akce, kde se budou objevovat hodně zajímavé články, oznámení a další menší akce.

KLIK

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!