14.08.18 Denný update vývoja altcoinov – ADA, IOTA, BNB, TRX, ZIL

Share This Post

To, čo sa na trhu deje posledné dni je doslova masaker. Hovoril som to pred dvoma dňami a platí to aj dnes a ešte pár dní, možno týždňov či mesiacov platiť bude. Trhom prebehne prirodzená selekcia a najslabší odpadnú úplne. Kto to bude? Aj v našom výbere je minimálne jeden adept na zánik.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano po vyplnení trojuholníka  tvoreného Downtrend Line a supportom 1673 Satoshi, prudko oslabilo a padlo na nový support 1400 Satoshi. Tu sa nám prepad pre túto chvíľu zastavil. Indikátor RSI je už v silno prepredanej oblasti a tak je na rade konsolidácia. Takže v najbližších hodinách a dňoch môžme očakávať vyplnenie novovzniknutého trojuholníka.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA sa opäť priblížila k okraju obchodného kanála a opäť zareagovala pádom o stupienok nižšie, na ďalší zo supportov, ktorým je 6800 Satoshi. Aj tu sa už support dostal do silno prepredanej oblasti a bude následovať konsolidácia, prípadne nejaká korekcia. No v prípade korekcie to bude iba po 8300 Satoshi. Rast až k 10000 je skôr iba zbožným prianím.

BNB/BTC

BNBBTC

Tak z Binance Coinu som skutočne sklamaný. Takýto obrat, s následným prudkým prepadom, aj napriek platnej býčej formácii som skutočne nečakal.  No čo, stalo sa. Možno príde teraz druhá, ešte silnejšia formácia dvojité dno. No na jej potvrdenie by trh musel prekonať rezistenciu 20000 Satoshi a to je v tejto chvíli ďaleká budúcnosť. Tak či onak, pád pod aktuálne LOW nečakám. Určite nie dnes ani zajtra.
Myslím, že za prepadom je hlavne odliv kapitálu z kryptomien, čo ma na Binance Coin, ako token najväčšej burzy, určite nemalý dopad. A nezlepší sa to kým ľudia nezačnú znova veriť v obrat a pomaličky prikupovať a zvyšovať kapitalizáciu a hlavne objemy.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON za 200 Satoshi? Asi už to tak bude. Síce teraz by mala prísť chvíľková konsolidácia ako aj na ostatných altcoinoch, ale opäť to bude stačiť iba na priblíženie sa trhu k Downtrend Line, ktorá pošle cenu opäť dole. Ak tento coin držíte, tak v týchto chvíľach vám radím už iba hodlovať. Raz sa to otočí. Je to dobrý projekt s dobrým zázemím, dopláca iba na prepad Bitcoinu.

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa padla až na samé dno. Dnes cena otestovala posledný support a tým je 380 Satoshi. Pád pod neho bude znamenať pre tento coin cestu do zabudnutia. Avšak aj tu už  môžeme vidieť na indikátore RSI, že je nevyhnutná konsolidácia. Zo skúsenosti z predchádzajúceho obdobia si myslím, že Zilliqa bude bojovať a pokúsi sa o návrat nad 560 Satoshi. Či sa jej to podarí, ťažko povedať, no minimálne pokus by mal prísť.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...