15.05.18 Technická analýza – LTC/USD – Optimistický růst rychle skončil

Share This Post

Po včerejším růstu je dnešní den ve znamení oslabování a dokonce ani zprávy z konference Consensus nemají na trh výraznější dopad, přesto je v případě růstu stále platná včerejší analýza.

Litecoin včera nedokázal překonat resisatnci na úrovni 152$, tím se také vytvořila divergence RSI, a proto dnes nastala korekce, která může zakončit svůj pád až na ceně 115$. Nicméně k takovému propadu by mohlo dojít pouze, pokud by k podobnému oslabení došlo také na Bitcoinu.

Daily trend ………………………………………Slábnoucí UPtrend

Korekce v době psaní této analýzy dosahuje úrovně 140$ a trh současně prochází  klouzavým průměrem MA 240. Tato cena 140$ se v minulosti ukázala jako silná úroveň, na které trh většinou reaguje, a proto je možné, že následující svíce H4 se bude snažit vrátit zpět nad tuto úroveň.

Momentálně je trh pod touto úrovní 140$ – krátká trend line, která může rozhodnout o dalším směru.

Litecoin

V případě, že by trh tuto trend line překonal a následně také předchozí low, mohlo by to spustit větší korekci, která by byla schopna dosáhnout úrovně silného supportu na ceně 115$.

To by pravděpodobně také ukončilo současný UPtrend, ale zase by nám to dalo šanci nakoupit za výhodnou cenu kolem 100$.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...