15.09.18 Technická analýza LTC/USD – Bez fundamentu to nepůjde

Share This Post

Pomalu a líně se Bitcoin dostává vždy o kousek nahoru, ale je to přesně, jak jsem si myslel. Po velké korekci bude následovat těžkopádný návrat na předchozí pozice. Dnes Bitcoin získává +1% a v době psaní analýzy se obchoduje za 6545 $. Altcoiny také reagují, ale blížíme se ke konci týdne, a proto neočekávám žádnou divokou jízdu.

Litecoin se usadil na supportu a zatím to na velký UP nevypadá. Předchozí situace slibovala nadějný UP k úrovni 80$ bez výrazných překážek. Bohužel silná korekce na Bitcoinu strhla dolů celý trh včetně LTC.

Daily trend………………..downtrend
Weekly trend …………….downtrend

Po těchto těžkých propadech je celkem jasné, že se trh pravděpodobně vrátí k předchozím hodnotám. Ale mezi tím než samotný návrat začne, trh ještě často udělá nějakou nečekanou věc. Bitcoin může ještě dále klesnout k úrovni 6200 $ a Litecoin by díky tomu mohl vrátit cenu zpět k supportu.

Samotná cena Litecoinu by mohla zkorigovat již na ceně 60 $. Ale nečekal bych zde žádné drama, pokles by mohl být v rozmezí 10 $. Pokud by se cena dostala přes tuto úroveň 60 $, tak by mohl následovat růst zpět k ceně předchozího obratu 69 $. Návrat k logické úrovni 74 $  je možný po překonání předchozího swing high, které vzniklo prudkým propadem ceny.

Teď máme v trhu dvě překážky, úroveň resistance na ceně 60 $ a swing high 69 $. Obě úrovně mohou vracet cenu k supportu do oblasti okolo 50 $. Bohužel to vypadá, že výrazného růstu Litecoin pravděpodobně nedosáhne. Bylo by potřeba, aby trh zasáhla nějaká silná fundamentální zpráva.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

[Súhrn článkov] + Binance plánuje odstrániť stablecoiny z európskeho trhu

Pokiaľ máte málo času a nestíhate si prechádzať naše...

Bollingerove pásma ukazujú, že sa bitcoin nachádza na dôležitej hranici

John Bollinger, tvorca známeho ukazovateľa volatility, na sociálnej sieti...

ARK Invest: Makroekonomické protivetre môžu oddialiť rast Bitcoinu

Investičná spoločnosť ARK Invest vo svojej najnovšej správe upozorňuje...

Coinbase uvádza Web3 peňaženku pre inštitucionálnych a podnikových investorov

Kryptomenová burza Coinbase rozširuje svoju ponuku produktov s novou...

Armstrong: Coinbase plne integruje Lightning Network

Generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase Brian Armstrong vo svojom...

Arthur Hayes diskutuje o dôvodoch, prečo Bitcoin nedosiahol 70 000 dolárov

Arthur Hayes, spoluzakladateľ BitMEX, zdieľa svoj názor na to,...