16.04.18 Technická analýza ADA/BTC – Nová naděje

Share This Post

Velké změny mohou přijít i na coinech, které vypadají beznadějně. Stejně tak je tomu u Cardano. Tady se začíná blýskat na leší časy, ale vydrží to?

Daily trend ………………….. velmi slabý downtrend, pozvolna se měnící trend na UPtred

Cardano propadlo pod support a vypadalo to velmi nevalně. Dnes tuto zábranu ADA proráží a může to být zcela zásadní údálost.

Pokud skutečně dokáže S/R úroven překonat a dokáže cenu nad touto úrovní udržet, může se ADA pěkně rozběhnout, protože se zde začíná měnit trend, který by společně s překonáním S/R mohl dát pozitivní podnět obchodníkům.

Cardano Daily

Na grafu je vidět RSI divergence, ale ta trh a obchodníky nezajímá, neboť důležitějším bodem v grafu je resistence, ta je klíčovou oblastí, kterou je potřeba překonat.

Pokud trh dokáže zdolat resistenci a dokáže cenu udržet v této hladině, tak nás bude zajímat také reakce na klouzavý průměr MA100. Po jeho překonání je cesta k dalšímu růstu volná.

Prozatím není potřeba více trh analyzovat, protože důležité bude, jestli daily dokáže cenu udržet nad supportem. Budeme tento coin sledovat a případné změny vám co nejdříve oznámíme.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...