16.07.2018 – Večerný update altcoinov – Dokedy budeme rásť?

Share This Post

Dnes viacero altcoinov spravilo pekné percentá a majú potenciál na ďalší rast. Napriek pumpe BTC ale niektoré altcoiny budú musieť pred ďalším rastom prejsť korekciou. Na žiadosť sme pridali aj analýzu Verge (XVG).

IOTA/BTC

IOTA dokázala úspešne preraziť  trendline. Krátkodobá uptrendová čiara bola dosť silná, nakupujúci dokázali udržať trend. Pohyb v najbližších dňoch bude kľúčový pre vývoj tejto kryptomeny. Pre ďalší rast potrebujeme preraziť a uzavrieť nad EMA 100. Bude však ťažké preraziť túto úroveň, keďže sa tam nachádzajú silné rezistencie. Pokiaľ však prerazíme túto úroveň nasledujujúci cieľ bude 17 300 Satoshi.

Uvidíme ako dlho vydrží uptrendová linka. Takisto ako aj EMA 100, pokiaľ nastane odraz smerom nadol a uvidíme prerušenie uptrendovej linky môžeme sa pozrieť na úroveň silného supportu, konkrétne 15 320 Satoshi.

iota

XLM/BTC

Nachádzame sa v šedej zóne. Pri analýze 4h grafu môžeme vidieť, že indikátor Stoch RSI graficky vykazuje formáciu dvojitý vrchol. Je to medvedí signál. Takisto aj krivky MACD sú blízko prekríženia smerom nadol, čo signalizuje pokles. Preto si osobne myslím, že otestujeme dno šedej zóny, respektíve červený support, ktorý sa nachádza na úrovni 3325 Satoshi. Pokiaľ by však nasledovala pumpa, cena by mohla vystreliť až na úroveň 3660 Satoshi. Pohyb takisto záleží od vývoja BTC, no prikláňam sa k verzii, že Stellar v nasledujúcich hodinách otestuje červený support.

xlm

XMR/USD

Monero od včera zaznamenalo vcelku pekný cenový vzostup a to o viac ako 8 percent. Vyzerá to, že má silu na to, aby prerazilo silnú S/R zónu. Následne by sme mohli vidieť rast až na úroveň 140 USD z krátkodobého hľadiska. Potom by mohla nasledovať spätná reakcia do tejto zóny.

monero

XVG/BTC

Verge sa nachádza v pásme konsolidácie. Táto zóna musí byť prekonaná, aby mohol nasledovať ďalší rast. Zatiaľ to vyzerá, že support je dostatočne silný a Verge pomaly zbiera sily na svoj rast. Aktuálne sa nachádzame medzi zónami MA 55 a EMA 100 . Keď sa prekrížia tieto priemery smerom nahor, je to pre nás signál na nákup. Pokiaľ situácia bude takto pokračovať, nebude trvať dlho a stane sa tak. Záverečný signál, ktorý potvrdí zmenu trendu bude prerazenie rezistencie na úrovni 408 Satoshi. Pokiaľ táto zóna bude prerazená smerom nadol, cena by sa mohla zastaviť až na úrovni 290 Satoshi.

xvg

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....