16.08.18 Denný update vývoja altcoinov – ADA, IOTA, TRX, BNB, ETC

Share This Post

Altcoiny sa zastavili na supportoch, ktoré som uviedol v svojom poslednom dennom update z pred dvoch dní. Dnes by mal na trhu vládnuť relatívny kľud, no o pár dní bude ešte poriadne horúco.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano, podľa predpokladov z poslednej mojej analýzy, postupuje do strany a konsoliduje. Tento stav by mohol vydržať ešte nejaké dva-tri dni a potom … asi všetci tušíte čo bude nasledovať. V prelomenie Downtrend Line neverím. To by sa musel Bitcoin otočiť a spraviť aspoň 1000$ rast v krátkom čase, čo je teraz skôr sci-fi ako nejaká reálna možnosť. Takže ak Cardano prelomí support 1400 Satoshi, padne až na 1000 Satoshi za mincu.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA taktiež konsoliduje a aj keď opustila obchodný kanál, platí pre ňu presne to isté, čo pre Cardano. Prieraz Up neočakávam. Teraz na to jednoducho nie sú priaznivé podmienky. Aj v najbližších hodinách budeme pokračovať v konsolidácii, s pohybom ceny medzi 6800 až 8300 Satoshi. Po jej ukončení však bude pravdepodobne trh aj naďalej oslabovať. Ďalší support sa nachádza na hodnote 5900 Satoshi.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON sa síce dokázal vyškriabať späť nad 300 Satoshi, ale ako dlho tam vydrží je otázne. Dbes by sa ešte mal pravdepodobne udržať, ale o také dva až tri dni, keď sa začne približovať MA55 môže prísť nová vlna prepadu. Prieraz pod 300 Satoshi je potvrdený aj keď sa cena v týchto chvíľach nachádza nad supportom. To znamená iba jediné, pôjdeme k hladine 200 Satoshi.

BNB/BTC

BNBBTC

O situácii na Binance Coin písal včera kolega v jeho podrobnej analýze. Na dennom grafe môžete vidieť formáciu Head and Shoulders alebo 123 Top. Je to v podstate jedno. Obe sú to obratové formácie otáčajúce Uptrend do Downtrendu. Neckline je 14080 Satoshi. Ak sa trh dostane pod tento support, bude na dlhú dobu vymaľované. Takýto scénar by poslal tento coin až k 5000 Satoshi. Avšak, stále môže dôjsť aj na vytvorenie formácie dvojité dno. Tá ma Neckline na 20000 Satoshi. Na grafe Binance Coin momentálne vládne status quo a je ťažké odhadnúť, kto bude mať v najbližšej dobe navrch, či kupujúci alebo predávajúci. Na rozuzlenie tejto hádanky si budeme musieť počkať.

ETC/BTC

ETCBTC

Na Ethereu Clasic máme na dennom grafe potvrdenú formáciu Hammer alebo aj Mornig Star. Podľa výšky formácie by mal trh stúpnuť nad 2400 Satoshi. Avšak aby to nebolo jednoduché, v ceste UP mu bráni ako MA200, tak MA55 a zároveň aj vyššie spomínaná rezistencia 2400 Satoshi. Ak by sa Ethereu Clasic podarilo tento val zdolať, trh by pravdepodobne opäť reagoval až na rezistencii 2669 Satoshi. Ak sa však mám vyjadriť iba k situácii na najbližšie hodiny, tak verím v rast. Minimálne retest uvedených hladín nastane v najbližších hodinách či dňoch.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...