17.09.18 Denný update vývoja altcoinov – DASH, XEM, DOGE, LSK, SNT

Share This Post

Altcoiny stále stagnujú a na väčšine z nich je zmena oproti včerajšku do 1 až 2%, čo nestojí za reč. Preto som sa snažil vybrať coiny na ktorých sa aspoň niečo deje.

DASH/BTC

DASHBTC

Dash Coin sa plazí popri zakreslenej lokálnej Trend Line späť k rezistencii. No ten rast je tak nevýrazný a fádny, ako by to liezlo hore iba na silu. Neviem, osobne tomuto rastu neverím a šanca na prieraz rezistencie je u mňa tak 20, s prižmúreným okom 25%, viac nie.

XEM/BTC

XEMBTC

NEM sa už takmer pol roka pohybuje v klesajúcom obchodnom kanáli a až na menšie zaváhania na okrúhlych číslach, na jeho grafe vládne silný Down Trend. Teraz však trh narazil na skutočne silný support a bude zaujímavé sledovať ako to dopadne. Ak by sa trhu podarilo prelomiť obchodný kanál, bol by to pozitívny signál pre začatie obratu trendu. Avšak ak kanál odolá a naopak povolí support, bude to znamenať ďalšie oslabovanie, až niekam k 300 Satoshi, čo je štvrtina aktuálnej ceny.

DOGE/BTC

DOGEBTC

Rast Doge Coinu sa zastavil na hodnote 110 Satoshi a od vtedy cena postupuje s menšími výkyvmi do strany. Zdá sa, že 93 Satoshi je celkom silný support. Takže ak Doge Coin ešte stále držíte, uzavretie sviece pod týmto supportom bude znamenať ďalšie oslabovanie, preto určite nezabudnite na Stop-loss umiestnený pod MA55. Kam to nakoniec vystrelí je ťažké odhadnúť. Treba si sledovať support a rezistenciu.

LSK/BTC

LSKBTC

Lisk si to po odraze od dna vyšliapol az k 8000 Satoshi. No ako to už býva, po hodoch väčšinou príde bolenie brucha a rovnaký osud postihol aj Lisk. Avšak poďme k aktuálnemu dianiu. Lisk sa pokúša atakovať rezistenciu 5800 Satoshi, avšak v ceste mu stojí MA200. O chvíľu bude uzatvárať H6 siveca. Ak sa jej podarí uzavrieť nad 5800, je tu veľká šanca na ďalší rast a to až k 8000 Satoshi.

SNT/BTC

sntbtc

Status sa taktiež pohybuje v obchodnom kanáli a pomaličky, ale iste sa približuje k supportu 450 Satoshi. Tak uvidíme aká bude reakcia. No na tú si budeme musieť ešte niekoľko dní počkať.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Podľa on-chain dát bol 3. štvrťrok obdobím konsolidácie, čo Q4?

Ako sa vyvíjala situácia v oblasti kryptomien v treťom...

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...