18.05.18 Technická analýza – LTC/USD – Býci se přetahují s medvědem

Share This Post

Dnes je to taková přetahovaná o cenu předchozího low pullbacku, které tvoří silnou překážku. Vypadá to jako kdyby trh nevěděl jestli pokračovat dál v oslabování nebo jestli se má vrátit zpět. Ve skutečnosti je trh nerozhodný neboť na Bitcoinu došlo k odrazu od ceny 8000 $ a není zcela jasné zda bude následovat další pokus o oslabování pod tuto úroveň, nicméně díky odrazu od 8000 $ stále existuje možnost že weekly BTC zavře kolem hodnoty 8600 $ a to by znamenalo že korekce započatá těsně pod 10,000 je pravděpodobně u konce .

Na Bitcoinu je situace velmi podobná jakona  LTC, jen s tím rozdílem, že Bitcoin již své low 8225.17$ z předchozího pulbacku překonal a teď dochází pouze k otestování tohoto proražení.

Litecoin se tedy může vrátit k úrovni 140-141$, ale v noci se opět může propadnout a zamířit až k silnému supportu, který se nachází na ceně 115$.

Litecoin – M30

Záleží  také na tom jak nakonec bude vypadat dnešní daily svíce, která sice vypadá nerozhodně, ale den ještě neskončil.

Litecoin – Daily

Začátkem týdne to vypadalo, že by se cena mohla pokusit vrátit zpět nad úroveň 160$, ale samozřejmě negativní nálada sráží cenu stále níže a opravdu to vypadá, že trh směřuje pomalu ale jistě k supportu 115$.

Jistou logiku by to dávalo, protože v oblasti supportu se nachází MA360, který může být pro obchodníky zajímavou vstupní cenou.

Pokud by však dnes daily naznačila otáčení a trh se v následujících dvou dnech dokázal vrátit nad resistanci, tak by to mohlo zcela zvrátit tuto negativní náladu.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...