18.08.18 Denný update vývoja altcoinov – TRX, ADA, IOTA, BNB, ETC

Share This Post

Posledné dva či tri dni sme mohli pozorovať oživenie trhu altcoinov. Avšak, krotil by som prehnané očakávania. Konsolidácia altcoinov bola po prepade nevyhnutná a viac než potrebná. Ale konsolidácia nie je zmena trendu. Môže to byť len krátke vydýchnutie pred ďalšou vlnou prepadu.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON sa síce v posledných dňoch rozbehol, ale nezdieľam kolegov optimizmus z jeho včerajšej analýzy. Rast k 411 Satoshi je v tejto chvíli priveľké sústo a mali by sme sa zamerať skôr na menšie ciele. Tak ako som písal v minulom dennom update, trh síce začal mierne rásť, ale maximum je MA55, kde nastal opäť odraz. MA55 je tak prvá silná prekážka pre rast. Ďalšou bude hodnota 300 Satoshi a v neposlednom rade, hlavne Downtrend Line. Ako vidíte aj na grafe, trh nemá silu pokračovať ďalej v raste a po vyplnení trojuholníka pravdepodobne padne o úroveň nižšie. Ak však nepríde k otočke na 280 Satoshi, čaká nás pád k supportu 200 Satoshi.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano sa taktiež drží poslednej analýzy. Trh konsoliduje v pásme medzi supportom 1400 Satoshi a rezistenciou 1673 Satoshi. Práve prekonanie tejto rezistencie v kombinácii s Downtrend Line je v týchto chvíľach kľúčové, inak môžme zabudnúť na nejaký rast. A trh odrazom moje tvrdenie aj potvrdzuje. Teraz môžme očakávať pokles späť k 1400 Satoshi a tam sa rozhodne čo ďalej. Predpokladám, že to bude závisieť hlavne na Bitcoine.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA si taktiež nenechala ujsť príležitosť na čiastočné posilnenie svojej pozície. Aj tu bol predpoklad na konsolidáciu a postup do strany v rozmedzí cien 6800 až 8300 Satoshi. Na grafe je vidieť, že jedna svieca uzavrela nad rezistenciou, ale hneď ďalšia sviečka ukázala, že sa jednalo o falošné prerazenie a cena začala znova klesať. Čakajte návrat k 6800 Satoshi.

BNB/BTC

BNBBTC

Binanace Coin sa stále nerozhodol čo a ako a tak nás necháva aj naďalej v neistote. Support aj rezistencia sú vyznačené v grafe a neviem čo by som k tomu dodal. Ak trh prelomí support, pôjdeme hlboko pod 10000 Satoshi. Ak však prekonáme rezistenciu, môžme čakať útok na nové ATH. Čo však nastane si teraz netrúfam odhadnúť.

ETC/BTC

ETCBTC

ETCBTC1

Pri Ethereu Clasic som si dovolil pridať dva grafy, presnejšie šesťhodinový a denný. Je to z jednoduchého dôvodu. Pri pohľade na grafy môžte vidieť celkom zaujímavý súbeh kĺzavých priemerov. Od hodnoty 2200 Satoshi až po 2400 Satoshi máme 4 významné kĺzavé priemery, plus rezsitenciu. Takže pre ďalší rast je priam nevyhnutné aby sa cena dostala nad 2400 Satoshi. Nestačí zdolanie jedneho, či dvoch MAčiek. Potrebujeme sa dostať nad túto stenu. Uvidíme čo nastane, až trh klesne k 2040 Saotoshi. Ak by nastal na tomto supporte odraz, naskytol by sa nám ďalší pokus na prerazenie. Čo však nastane…skutočne neviem.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...