18.11.18 Technická analýza MAID/BTC – Je to jako bludiště

Share This Post

Trochu komplikovaná situace je na MaidSafeCoin, který jako jeden z mála coinů vykazuje již pátý týden růst. Bohužel celý trh je plný složitých úrovní, momentálně se cena pohybuje, díky střednědobému růstu, v trendovém kanálu. Aktuálně potřebujeme, aby cena překonala ideálně úroveň 0.00004050 BTC a následně, aby se cena přehoupla také přes MA200.

Daily trend……………………UPtrend
Weekly trend………………..Downtrend

Překonání MA200 by nám dalo větší pravděpodobnost dalšího růstu. V takovém složitém prostředí je každá indicie podporující růst důležitá, neboť silný weekly downtrend může tento růst rychle ukončit. Velmi komplikovanou oblastí je právě obchodní zóna 0.00004050 – 0.00004400 BTC.

Úroveň 0.00004050 BTC je lokální resistancí a bylo by potřeba, aby týden skončil někde v blízkosti této resistance. Tím, že se cena pohybuje ve vzestupném trendovém kanálu, tak je svým způsobem limitována její dráha pohybu. Další překážkou je klouzavý průměr MA200, který je dynamickou resistancí. Nakonec v oblasti 0.00005000 BTC je velmi silná statická resistance, která koliduje s dlouhodobou trend line.

Jak se v tom vyznat?

Těžko, ale po technické stránce potřebujeme jako podporu dalšího růstu, aby se současná weekly uzavřela v oblasti na úrovní 0.00004000 BTC. Následně bude podporou překonání MA200. To by mohlo trhu pomoci dostat se do oblasti silné resistance 0.00005000 BTC. Teprve překonání resistance a dlouhodobé TL může podpořit změnu dlouhodobého trendu. Do doby, než trh překoná dlouhodobou TL, může docházet k návratům na support v úrovni 0.00003600 BTC.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Binance US v problémoch: Riaditeľ opúšťa spoločnosť, objem burzy klesá uprostred krízy

Dňa 16. septembra predstavoval objem výmeny na Binance US...

[Súhrn článkov] + Binance plánuje odstrániť stablecoiny z európskeho trhu

Pokiaľ máte málo času a nestíhate si prechádzať naše...

Bollingerove pásma ukazujú, že sa bitcoin nachádza na dôležitej hranici

John Bollinger, tvorca známeho ukazovateľa volatility, na sociálnej sieti...

ARK Invest: Makroekonomické protivetre môžu oddialiť rast Bitcoinu

Investičná spoločnosť ARK Invest vo svojej najnovšej správe upozorňuje...

Coinbase uvádza Web3 peňaženku pre inštitucionálnych a podnikových investorov

Kryptomenová burza Coinbase rozširuje svoju ponuku produktov s novou...

Armstrong: Coinbase plne integruje Lightning Network

Generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase Brian Armstrong vo svojom...