19.08.18 Denný update vývoja altcoinov – ADA, IOTA, TRX, BNB, ETC

Share This Post

Altcoiny sa opäť dostali do stagnácie a vyčkávajú. Vyčkávajú na Bitcoin, ktorý taktiež iba visí ako na vlásku a na trhu začína byť opäť cítiť obrovskú neistotu.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano opäť začalo mierne stúpať, ale už asi sami tušíte podľa grafu, kde je strop. Áno, je to Downtrend Line. Možno trh opäť nakukne jednou sviecou nad, ale na koniec sa aj tak odrazi a klesne k 1400 Satoshi. Myslím si to aj kvôli indikátoru RSI. Počas Downtrendu iba výnimočne dosahuje tento indikátor hodnoty nad 50 a my sa pomaličky dostávame do tohto pásma.

IOTA/BTCIOTABTC

Aj na IOTU sa môžeme pozrieť prostredníctvom indikátora RSI. Na indikátore máme silný Downtrend a priestor na ďalší pokles je ešte stále obrovský. Takže aj tu sa dá predpokladať, že trh neprekoná rezistenciu 8300 a zamieri znova smerom dole k supportu 6800 Satoshi.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON pokračuje v zapĺňaní vzniknutého trojuholníka. Navyše stále sa nachádza pod MA55, ktorá sa zdá byť posledný mesiac, ako neprekonateľná prekážka. Neviem, nepáči sa mi to. Indikátor Stochastic lezie späť k hodnotám okolo 80, indikátor RSI mieri k pásmu 50 a trh sa celkovo blíži ku kĺzavému priemeru MA55. Toto je jasný signál, že potenciál pre ďalší rast je už takmer vyčerapaný a čoskoro sa vrátime minimálne k supportu 300 Satoshi.

BNB/BTC

BNBBTC

Na Binance Coin je už dnes jasne vidieť tvoriaci sa trojuholník, ktorý trh pomaličky zapĺňa. Bude celkom zaujímavé sledovať ktorým smerom sa to napokon utrhne. Ale keď vidím tie prudko klesajúce MAčka, priznám sa, že nemám z toho dobrý pocit.

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic sa posadilo na support 2040 Satoshi a vyčkáva. Aj tu je vidieť približovanie sa trhu k Downtrend Line, ktorej vrchol je v poslednom krátkom Uptrende. Pri tomto coine skutočne neviem, kam sa vyberie. Platí to, čo som písal včera. Cena sa musí vyškriabať nad 2400 Satoshi ak chceme pomýšľať na ďalší rast.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....