21.08.18 Technická analýza LINK/BTC – Mladá krev

Share This Post

Na altcoinech nelze v těchto dnech očekávat žádný zázrak, neboť Bitcoin konsoliduje v úzkém pásmu 400 $, a dokud nenajde BTC svůj nový směr, tak budeme zažívat jen drobné pohyby také na altcoinech. Bohužel Bitcoin si nemusí vybrat pouze UP, klidně může otestovat oblast 5800 $ a pak se uvidí. Nicméně zatím to skutečně po technické stránce vypadá na dvojité dno, kdy následný UP by mohl dosáhnout až na úroveň okolo 10k s tím, že neckline DB je v úrovni předchozího high. Ale nebudu předbíhat událostem, protože neckline je nad silnou resistancí v úrovni 8500 $.

Jeden z mála coinů, který vykazuje normální režim je Chainlink, který překonal resistanci v úrovni 0.00004642 BTC a zatím neohroženě míří k předchozímu high 0.00006447 BTC.

Daily trend ……………………….UPtrend

Bohužel trh se pohybuje v dlouhodobém trojúhelníku a cestu k předchozímu high může ještě překazit právě dlouhodobá trend line tvořící horní okraj formace .

ChainLink

Pokud by však trh dokázal překonat trendline a následně předchozí high, tak to pravděpodobně podpoří růst, který by mohl dotlačit cenu až k úrovni 0.00008653 BTC a později až k novému ATH. Nicméně RSI naznačuje překoupený trh, a proto se domnívám, že trend line otočí rozjetý UP a posune cenu zpět pod resistanci. Celé to povede k tomu, že trh vytvoří ještě jednu vlnu uvnitř trojúhelníkové formace, než definitivně tuto formaci dlouhodobého trojúhelníku opustí. Na kterou stranu (UP/Down)? Tak to je zatím těžké predikovat. Každopádně nejsme daleko od chvíle, kdy si LINK určí další směr a proražení trojúhelníku směrem UP (tedy do směru trendu) by mohlo být skutečně velmi zajímavé z pohledu dlouhodobé investice. Rozhodně se vyplatí tento mladý trh dlouhodobě sledovat a případnou korekci na spodní straně formace patřičně zobchodovat!


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Binance US v problémoch: Riaditeľ opúšťa spoločnosť, objem burzy klesá uprostred krízy

Dňa 16. septembra predstavoval objem výmeny na Binance US...

[Súhrn článkov] + Binance plánuje odstrániť stablecoiny z európskeho trhu

Pokiaľ máte málo času a nestíhate si prechádzať naše...

Bollingerove pásma ukazujú, že sa bitcoin nachádza na dôležitej hranici

John Bollinger, tvorca známeho ukazovateľa volatility, na sociálnej sieti...

ARK Invest: Makroekonomické protivetre môžu oddialiť rast Bitcoinu

Investičná spoločnosť ARK Invest vo svojej najnovšej správe upozorňuje...

Coinbase uvádza Web3 peňaženku pre inštitucionálnych a podnikových investorov

Kryptomenová burza Coinbase rozširuje svoju ponuku produktov s novou...

Armstrong: Coinbase plne integruje Lightning Network

Generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase Brian Armstrong vo svojom...