21.10.18 Technická analýza BCH/USD – Vidím to na další pokles pod 300 $

Share This Post

Volatilita na Bitcoinu je zanedbatelná a dokud nevznikne nějaký trvalejší pohyb, tak se trhy budou jen tak plácat na místě. Tyto situace jsou snad ještě horší než samotný pokles na nižší hodnoty. Můžeme zaznamenávat jen drobné pohyby v řádech desítek dolarů.

Dlouho jsem se nepodíval na BitcoinCash, dlouhodobě tvrdím, že tento coin s uměle vytvořenou hodnotou, je stále moc drahý na to, aby přilákal investory. Dlouhodobý a střednědobý trend je silně v downtrendu a pohyb UP je jen korekcí.

Měsíční svíce otevírala na hodnotě 531 $ a dnes se BCH obchoduje za 462 $. Rozdíl není moc velký – pouhých 69 $, což trh zmákne jedním větším pohybem. Problém je, že chybí volatilita, a proto je celkem problém uvěřit, že by se konec měsíce uzavřel nad úrovní 550-600 $.

Hodnota 550-600 $ by mohla teoreticky přinutit trh k nějaké UP korekci, ale strop vidím okolo úrovně 750 $. Za současné situace však spíše očekávám další pokles pod 300 $. Zvláště pak pokud začne klesat Bitcoin. BCH nemá vůbec dobrou pozici na to, aby se dokázal bez dlouhodobější konsolidace otočit. Cena postupně trvale oslabuje a tvoří sestupný trojúhelník, stejně jako na Bitcoinu, a na jeho špici se nachází support 340-295 $.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Bitcoinové velryby odmítají prodávat, zatímco cena BTC se zbavuje „euforie“

Bitcoinu 16. dubna hrozila nová místní minima, protože investoři...

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...