23.05.18 Technická analýza – NEO/USD – Naděje umírá poslední

Share This Post

Padá nám to pěkně, ale dnes snad zdá, že už by mohl současný propad mírně brzdit. Bohužel BTC zatím neotestoval 7200$ (Bitstamp), a proto ještě není vše vyhráno. S poklesem BTC půjdou dolů samozřejmě také altcoiny, ale velmi zajímavé je, že většina coinů je blízko nějaké úrovně, která může altcoiny pomalu začít otáčet.

Nebudeme však zatím otevírat šampaňské, to by bylo asi moc jednoduché po takovém propadu. Nicméně nějaká malá korekce UP se nabízí na mnohých coinech a samotný BTC by mohl poskočit zpět k 8000$, možná k 8500$, více bych zatím neočekával.

Stále však bude na pořadu dne otestování 7200$ případně až 6800$. Proto nebudu příliš optimistický, neboť dnešní zastavení propadu ještě nic neznamená, rozhodující slovo bude mít až weekly.

Poklesem Bitcoinu byl zasažený také NEO, proto se dnes podíváme jestli také on nestojí před nějakou důležitou úrovní, která by mohla změnit jeho směr.

Daily trend ………………………………….Downtrend
Weekly trend ………………………………slábnoucí UPtrend
Volume (24h) ……………………………..$ 108 772 000 USD / 14 467 BTC

NEO se vrátil do oblasti supportu ležícím na úrovni 50$, odkud začal 2. dubna optimistický růst, který se dokázal z ceny 44$ vytáhnout až k 94$.


NEO – Daily

Současný pokles dnes narazil na hodnotu kulatého čísla 50$, a pokud nenastane na Bitcoinu výraznější propad, např. pod 6800$ tak by si NEO mohl udržet cenu na supportu, případně může vzniknout korekce.

Jestli by však cena následně klesla pod support, je možné, že by se současný dump protáhnul až k hodnotám okolo ceny 30$. To by bylo pro držitele NEO jistě velmi nepříjemné, ale na druhou stranu je to třeba poslední příležitost jak nakoupit za „zvýhodněnou“ cenu.

Odraz od ceny 50$ je pouze náznakem možné korekce, která se může zastavit hned v úrovni 55-66$, to je pro NEO velmi komplikovaná oblast.

Pouze překonání resistance 78$, bude pozitivním signálem k růstu.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...