23.08.18 Denný update vývoja altcoinov – ADA, IOTA, TRX, BNB, XLM

Share This Post

Na Bitcoine sme počas včerajška zaznamenali ukážkový Pump&Dump. A čo na to altcoiny? Absolútne nič! Takéto správanie je u altcoinov priam rarita. V 99% kryptomeny reagujú na pohyb Bitcoinu takmer okamžite. No včerajší pohyb doslova odignorovali.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano síce neokopírovalo prsne moju predikciu, ale menšiu vlnku aj tak spravilo. Momentálne sa nachádza pod supportom 1400 Satoshi, ale vidíte sami, že prekročenie tejto hodnoty bolo bez nejakej výraznejšej zmeny. Klesá to zotrvačnosťou. Avšak indikátory sú už na hodnotách, ktoré predpovedajú odraz, takže v najbližšej dobe môžme čakať krátky návrat nad support, prípadne aspoň jeho otestovanie zospodu.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA kopíruje MA55 a pokračuje v konsolidácii medzi rezistenciou 8550 a 6800 Satoshi. Ťažko tu niečo predikovať. Kým sa cena nevymaní z tohto pásma alebo aspoň neprelomí kĺzavý priemer bude to nuda. A tá podľa grafu môže trvať ešte niekoľko dní.

TRX/BTC

TRXBTC

Graf Tronu sa až nápadné podobá na graf Ioty. Náhoda? 😀 Áno, tak trochu náhoda a tak trochu zhoda okolností a situácie na celom trhu kryptomien. Kurz sa posadil na support 300 Satoshi a v najbližších hodinách môžme očakávať maximálne pohyb do strany. Pod support cenu dostane najskôr až kĺzavý priemer MA55, keď sa bude blížiť k miestu kríženia. Ale na to si ešte dva-tri dni počkáme.

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin sa s každou sviecou začína zabárať hlbšie do supportneho pásma. Čaká nás reset tohto v minulosti perspektívneho a prosperujúceho altcoinu? Ako som už písal niekoľkokrát, ak cena klesne pod 14080 Satoshi, bude to znamenať pád až niekam k 5000 Satoshi. Treba byť na túto možnosť pripravený.

XLM/BTC

XLMBTC

Stelar už prekonal aj minulotýždňové LOW 3296 Satoshi, čo je signálom pre ďalšie oslabovanie jeho ceny. Support 3227 Satoshi bude pri aktuálnom trende asi iba formalita a pôjdeme ešte nižšie. Najbližší následujúci support je na 3000 Satoshi.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Hádka Jeffa Bezosa a prezidenta Joe Bidena ohľadom inflácie – Čo na to kryptokomunita?

Medzi Jeffom Bezosom a americkým prezidentom Bidenom sa rozpútala...

Rusko legalizuje kryptoměny pro platby, říká ministr

Od 1. ledna loňského roku jsou kryptoměny v Rusku...

Analytici si všímajú paralely s marcom 2020, bude to tento rok inak?

Analytici na krypto aj tradičných trhoch zaznamenali niektoré prekvapivé...

Jihokorejští investoři se chystají žalovat Do Kwona za podpod

Jihokorejská právnická firma LKB & Partners se údajně chystá...

Regulačné orgány EÚ využívajú nedávne situácie okolo Terra Luna na presadenie digitálneho eura

Mnohí budú považovať volatilitu vyvolanú útokom na algoritmicky podporovaný...

Do Kwon chce rozdělit blockchain Terra jako součást plánu obnovy

CEO a spoluzakladatel Terraform Labs Do Kwon formálně navrhl...