23.09.18 Denný update vývoja altcoinov – IOTA, XLM, ADA, NEO, XRP

Share This Post

Altcoiny sa dnes celkom zelenajú. No budte opatrný, pomaličky vyčerpávajú svoje možnosti a na väčšine z nich príde čoskoro ku konsolidácii.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA, tak ako aj ostatne kryptomeny, sa v posledných dňoch pozbierala a dokázala prekonať obe plávajúce rezistencie. Zastavila sa až na úrovni 9500 Satoshi. Nasledoval menší pokles, no aktuálne trh opäť rastie. Dokáže však prekonať rezistenciu 9500? Možné to je, no aktuálny rast odhadujem maximálne po okrúhle číslo 10000 Satoshi. Tam bude nevyhnutná konsolidácia.

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar taktiež predvádza v posledných dňoch psie kúsky. Najprv rast takmer o 1000 Satoshi, následne pád o 700 a teraz opäť rast o 600. Neverím však, že sa cena dostane nad 4200 Satoshi. Trh takýmito prudkými pohybmi rýchlo vyčerpáva svoje možnosti a čoskoro bude nevyhnutná konsolidácia.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano sa po prerazení rezistencie vrátilo otestovať ju zhora a zároveň ju potvrdiť ako nový support. Aktuálne sa rozbehlo nové kolo rastu avšak pochybujem, že sa dostaneme nad 1400 Satoshi. V tomto miste bude cena narážať nie len na rezistenciu, ale zároveň aj na MA200. Aj indikátory už začínajú signalizovať prekúpenie trhu.

NEO/BTC

neoBTC

NEO sa už druhýkrát pokúša prekonať MA200. Ťažko povedať či sa mu to podarí, zatiaľ to tak nevyzerá. Ak by náhodou áno, vznikla by tu možnosť rastu až k 3400 Satoshi. Tu by som však videl strop, po ktorom bude nevyhnutná konsolidácia.

XRP/USD

XRPUSD

Ripple vypálil ako raketa z Bajkonuru. To, že teraz konsoliduje je úplne logické, veď jeho cena sa behom jedného dňa strojnásobila. Ale ako napísal aj René, toto nie je koniec, iba prestávka na odpočinok. Ak support 0.54 $ vydrží a podrží cenu nad sebou, dočkáme sa ďalšieho rastu. Ak by však z nejakého dôvodu povolil, trh padne späť k 0.4 $. Ak ste v trhu, určite si zaistite pozíciu príkazom Stop-loss na 0.49 alebo 0.48 $.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...