23.09.18 Technická analýza SC/BTC – Siacoin začíná zvedat hlavu

Share This Post

Podobně dobře jako Stellar, si vede také Siacoin. Po střednědobé konsolidaci ceny v úrovni 0.00000084 BTC, si dnes vede silně růstově. V době psaní analýzy se obchoduje za cenu 0.00000100BTC, ale aktuálně je možná krátkodobá korekce zpět na support. V případě poklesu na support, se nám nabídne ideální příležitost dobře nakoupit SC.

Daily trend ……………………………slábnoucí downtrend
Weekly trend………………………….silný downtrend

Momentálně trh narazil na lokální high v úrovni 0.00000105BTC, to by mohlo vyvolat korekci zpět k úrovni supportu 0.00000084 BTC. Zde by mohla vzniknout příležitost vstoupit do trhu BUY příkazem. Potenciál růstu má SC poměrně slušný, mohl by zamířit až k hodnotám 0.00000160 BTC.

Při vstupu v úrovni supportu 0.00000084 BTC si musíme dát pozor na high předchozího swingu 0.00000113 BTC. Toto high může sice nadějný UP zastavit, nicméně pokud se trhu podaří 0.00000113 BTC překonat, tak bude růst i nadále pokračovat. Cestou k silné resistanci 0.00000160 BTC je několik úrovní, na kterých může trh reagovat. Po překonání high trh narazí na reakční úroveň 0.00000135 BTC. Zde může přijít skutečně nepříjemná korekce (může vrátit cenu až k supportu 0.00000084 BTC), proto bych zde polovinu pozice ukončil.

Může se ale stát, že reakce nebude silná a trh zareaguje zcela běžně a začne řízeně klesat. Potom bych si počkal na návrat k překonanému swing high a zde bych prodanou polovinu opět nakoupil. V případě mírné korekce bude trh po korekci pravděpodobně pokračovat dál v růstu. Tady je skutečně potřeba sledovat, jak silné budou reakce v jednotlivých úrovních. Pokud se trhu podaří překonat tyto dvě úrovně, tak se trh pravděpodobně dostane do oblasti 0.00000152 až 0.00000172 BTC. Zde již začne působit samotná resistance a není zatím jasné, jestli trh dokáže silnou oblast překonat.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....