24.08.18 Denný update vývoja altcoinov – LSK, OMG, TRX, ETC, ZIL

Share This Post

Dnes začneme dvoma netradičnejšími coinami. Zameral som sa na ne z toho dôvodu, že dnes urobili pekné percentá, takže troška spestrenie  po mesiacoch nekonečného opakovania, že všetko klesá. 

LSK/BTC

LSKBTC

LISK bol ešte pred pár dňami na úplnom dne a takmer dosiahol ATL (All Time Low). Tento nádejný coin tak zvládol cestu z vrcholu na samotné dno za niečo viac ako pol roka. A na druhej strane je to asi aj dobre. Prišiel tvrdý reset a môžme začať opäť od začiatku. Na dennom grafe sa vytvorila formácia Bullish Engulfing, ktorá tak ukončila mesiace neprestajného klesania. Rovnaká formácia sa nám neskôr vytvorila aj na týždennom grafe. Takže, čo bude nasledovať? Predikciu som zakreslil aj do grafu. Trh by si mal otestovať najprv support 6700 Satoshi a potom ešte povyskočiť k 8000 Satoshi. To je pre túto chvíľku asi všetko. Je dosť pravdepodobné, že po odraze od 8000 sa trh vráti opäť ku klesaniu. Prečo? Tak dlhodobý downtrend nezmení iba jeden Engulfing. Bude potrebný retest jednej z významných hladín aby sa naštartoval zdravý rast. Pravdepodobnosť poklesu naznačujú už aj indikátory, ktoré sa dostávajú k svojim maximám.

OMG/BTC

OMGBTC

OmiseGO taktiež dlhodobo padalo no je tu po dlhej dobe šanca na obrat. Na šesťhodinovom grafe sa nám tvorí formácia dvojité dno s Neckline na 690 Satoshi. Dokáže ju tento coin prekonať a potvrdiť tak obratovú formáciu? Uvidíme. Nebude to mať ľahké. V ceste mu stojí ako Downtrend Line, tak kĺzavý priemer MA55. Zároveň si môžeme načrtnúť aj druhý scénar, v prípade, že trh tieto prekážky nezdolá, nastane pokles k LOW z decembra minulého roku, čo je cena 429 Satoshi.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON opäť narazil na MA55, takže vieme čo bude následovať. Áno, opäť pokles k 300 Satoshi. Na H6 grafe to nie je až tak dobre vidieť, no na hodinovke je už vidieť odraz od MA200 a začínajúci pokles.

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic sa už niekoľko hodín pohybuje v oblasti supportu 1900 Satoshi. A nevyzerá, že by malo chuť sa odraziť a začať znova rásť. Skôr naopak. Pokles pod support je na spadnutie aj keď indikátor Stochastic naznačuje rast. Neviem, je to ťažké a dal by som na teraz od tohto coinu ruky preč.

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa sa vymanila z trojuholníka a čuduj sa svete, prelomila Downtrend Line nie support 518 Satoshi. Žeby konečne obrat? Zatiaľ ostanem realista. Nad obratom budeme môcť premýšľať, ak sa dostaneme nad 600 Satoshi a následne prekonáme Neckline formácie 123, čo je 627 Satoshi. Uvidíme. Zospodu má v túto chvíľu trh podporu ako supportu, tak MA55, takže by to čisto teoreticky mohlo klapnúť.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...