26.03.18 Technická analýza LTC/USD – Držte si klobouky, pojedeme z kopce

Share This Post

Trh dnes překonal důležitý support na úrovni 150$, který dlouho odolával tlaku prodejců. Pokud se dnes podaří trhu zůstat pod touto cenou i v závěru dne, tak bude následovat další oslabování v následujících dnech. Pod současnou cenou se nachází silný support na 100-90 $, který bude velkou podporou. Pokud v tomto supportu vznikne signál, bude to dobrá příležitost pro kupce.

Oslabování bude pomalé

Po překonání supportu na 150 $ nás bude zajímat hlavně zavření daily svíce, které by mělo proběhnout v oblasti pod cenou 150$ proto, aby mohl trh pokračovat v dalším oslabování.
Pokud se dnes podaří takto zavřít daily svíci, trh bude oslabovat i v následujících dnech. Cestou k supportu nás ovšem můžou zbrzdit dvě úrovně. První bude nedávné low, které vytvořilo swing na hodnotě 137 $ a druhou bude cena kulatého čísla 120 $ ,

Co si pohlídat?

Cena 137 $ bude takový test odolnosti. Pokud by trh nedokázal překonat toto low, tak může začít konsolidovat 137 $ a 150 $. Nicméně, předpokládám spíše poměrně hladký technický průchod přes všechny bariéry až do samotného supportu.
Kulaté číslo sice tvoří překážku, ale je to spíše úroveň před finálním poklesem k supportu a trh zde může vyvolat technickou korekci, která by se mohla zastavit o předchozí úroveň swingového dna.

Situace je názorně vyjádřena na grafu. Klikněte pro větší detail.

Litecoin H4

Jak reagovat na dosažení supportu?

Pokud trh skutečně oslabí až na úroveň supportu, bude nás především zajímat, jaká zde vznikne reakce. Ideální by bylo, kdyby zde trh začal konsolidovat a následně se odrazil k růstu. Samozřejmě, víme že když Bitcoin začne silně oslabovat, tak ho altcoiny budou následovat a potom by mohlo dojít na situaci, kdy technický support nebude stačit na zastavení propadu.

Tip redakce: Na maximalizování vašich zisků si přečtěte dnešní analýzu Bitcoinu.

Stále dbáme na dodržování pravidel a nikdy nenecháme zvítězit emoce!

Důležité! Pokud zvažujete vstoupit v oblasti supportu, nejdřív musí vzniknout důvod pro takové rozhodnutí. Samotný support není důvodem k vstupu do pozic. Takovým důvodem může být pouze svíčková formace, která poskytne podporu dalšímu růstu!

Je důležité vytvořit si vlastní strategii. Jestli ještě žádnou nemáte, můžete se inspirovat našimi články o obchodních strategiích.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


 

Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Nový štandard prevádza NFT z Etherea do blockchainu bitcoinu

NFT bola dlho doména primárne blockchainu Etherea. Ale ako...

CZ: Nemôžete si len tak kúpiť banku a urobiť ju crypto-friendly

Changpeng "CZ" Zhao, generálny riaditeľ obľúbenej kryptomenovej burzy Binance...

V Kórei narastá počet kryptoscamov cieliacich na mladé ženy

Nedávna štúdia odhalila nárast juhokórejských podvodov s kryptomenami, ktoré...

Největší japonská letecká společnost spouští tržiště NFT

30. května All Nippon Airways (ANA), největší letecká společnost...

JPMorgan: Pokiaľ sa bitcoin bude podobať zlatu, dosiahne 45 000 USD

Podľa analytikov bankového giganta JPMorgan by mohol Bitcoin v...

Arthur Hayes predpovedá volatilný rok 2023, po ňom má prísť silná bitcoinová rely

Bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Bitmex Arthur Hayes vysvetľuje, prečo...