26.08.18 Denný update vývoja altcoinov – ADA, IOTA, BNB, TRX, ETH

Share This Post

Bitcoin dnes predviedol ďalší zo svojích kúskov, no altcoiny ostali voči tomuto pohybu apatické. Takže dnes ešte žiadna výrazná zmena, no v priebehu budúceho týždňa by sa mali kolieska osudu znova roztočiť.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano sa ešte včera večer znova pokúsilo vrátiť nad hodnotu 1400 Satoshi, no to už sa mu do cesty priplietla Downtrend Line. Po dotyku prišlo k okamžitému odrazu a navráteniu ceny pod rezistenciu. Aktuálne trh opäť testuje Trend Line na hodnotách 1385 Satoshi, ale nevyzerá to dvakrát nádejne. Takže platí to čo som písal včera. Smer 1200 Satoshi.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTE chýba vyplniť už iba kúsok špičky trojuholníka. Aj keď sa cena aktuálne nachádza na hodinovom grafe nad kĺzavými priemermi MA55 a MA200 a zároveň na šesťhodinovom grafe taktiež nad MA55, nemyslím si, že by sme prerazili UP. Na šesťhodinvom grafe to indikuje taktiež indikátor Stochastic v kombinácii s indiktorom RSI, ktorý sa nachádza tesne nad hdonotou 50.

BNB/BTC

BNBBTC

Binanace Coin podobne ako IOTA zapĺňa trojuholník a aj ja sám sa neviem dočkať rozuzlenia. Bude to hore alebo dole? Netrúfam si to odhadnúť. Tu skutočne neostáva nič iné, ako čakať.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON sa konečne dostal nad MA55. Bude to však stačiť? Najskôr asi nie. MA55 bola prekročená takmer bez zmeny objemov obchodovania, čo iba naznačuje, že to netreba považovať za platný signál. Takže ak neprišla reakcia na MA55, príde na Downtrend Line. V rast tohto coinu budem veriť až sa dostaneme nad 430 Satoshi

ETH/USD

ethusd

Ethereum naráža do hornej hrany trojuholníka, no je to, dá sa povedať, iba oťukávanie si súpera. Hornú hranu zároveň kopíruje kĺzavý priemer MA55, čo ešte viac komplikuje chúťky na posilňovanie jeho ceny. Neviem ako to napokon dopadne, no môžem aspoň teoretizovať. A ja predpokladám, že cena vystrelí z trojuholníka spodnou hranou a padneme k 200$ supportu.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Podľa on-chain dát bol 3. štvrťrok obdobím konsolidácie, čo Q4?

Ako sa vyvíjala situácia v oblasti kryptomien v treťom...

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...